Firewire - Problem

Witam

Mój problem polega na tym, że system (Windows XP SP2) nie wykrywa kamery JVC podłączonej do portu FireWire IEEE 1394 na PCI (jw.).

W Menadżerze Urządzeń system wykrywa: “kontroler hosta IEEE 1294 VIA zgodny z OHCI”

121eas8.jpg

Według instrukcji producenta XP powinien sam wykryć urządzenie i wszystko powinno działać,

czy wiecie co może być źle??

Z góry dzięki za pomoc.

Problem polega nie na złym wykrywaniu kamery, tylko na niedziałającym kontrolerze FireWire.

Jak widać na załączponym zdjęciu Menedżera urządzeń - wykrzyknin przy Kontrolerze hosta IEEE 1394 VIA zgodny z OHCI.

Sugeruję odinstalowanie (usunięcie) w Menedżerze urządzeń tego kontrolera, usunięcie pliku "INFCACHE.1", który domyślnie znajduje się w folderze *C:\WINDOWS\INF* i jest plikiem ukrytym, zainstalowanie sterowników dołączonych do płyty głównej i ponowne uruchomienie systemu.

Powinno pomóc.

Sugeruję również aktualizację Windows do SP3.

Więc tak: Zrobiłem tak jak napisałeś (oprócz tego SP3). Nie działało. Ściągnąłem nowe sterowniki, ale też nie działało. Hm… Coś mi mówi, że karta jest uszkodzona.

Pozdrawiam, Felix24.

Felix24 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodane 31.07.2009 (Pt) 9:54

Czas minął.