Firma stawiająca forum na Discourse

Dzień dobry.
Czy możecie polecić (być może ze swojego doświadczenia również) jakieś dobre firmy stawiające na zlecenie forum na Discourse? Najlepiej oczywiście polskie.

Za każdą propozycję będę wdzięczy.

@Drimkant Polskiej firmy nie znam ale tu jest temat odnośnie migracji forum DP z silnika IPBoard na silnik Discourse [PAID] Looking for someone to migrate my IPB forum - marketplace - Discourse Meta. Akurat forum DP migrował @pfaffman. Tutaj jest do niego kontakt Profile - pfaffman - Discourse Meta. Załóż konto na tamtym forum i się go zapytaj (tylko w języku angielskim) czy nie podjąłby się migracji na Discourse.

Pozdrawiam!

Chcesz postawić od 0 czy migrować, jak migrować to tak jak wyżej napisano, trzeba szukać kogoś kto zna silnik z którego chcesz się zmigrować i dscourse.
Natomiast wydaje mi się, że wątek dotyczy stawiania nowego forum. Tutaj nie ma problemu i wielkiej filozofii bez problemu znajdziesz jakiegoś admina który Ci to postawi. Pytanie czy chcesz na VPS czy na jakimś shared hostingu. W przypadku VPS więcej wysiłku trzeba postawić w konfigurację VPS i jego zabezpieczenie niż samo postawienie forum.

@Bartek7000 Dziękuję za odpowiedzi. Chciałem się kontaktować z @tomekb i @Docent w tej sprawie, ale to tu już niemożliwe. Dzięki za info.

@Fizyda migracja z SMF. Natomiast forum miałoby być modelowane zgodnie z pewnymi wytycznymi, oraz przez osobę mającą dużą wiedzę o możliwościach tego silnika, być może z późniejszą pomocą techniczną w razie czego. To trochę poważniejszy projekt niż stawianie forum o CSie.

@Drimkant Możesz napisać PW do @Docent tylko musisz go ręcznie dodać jako adresata bo ma ukryty profil. Natomiast @tomekb już w DP niestety nie pracuje.

Pozdrawiam!

Gorzej jak zablokował DM dla plebsu dowolną metodą np. wskazanie zbanowanego użytkownika jako dopuszczony lub każdego z wykluczeniem modów i reszty adminów (wchodziłoby, że został sam Radek).

@krystian3w Sprawdziłem i PW do @Docent jest wysyłane bez problemu natomiast próba wysłania PW do Ciebie skutkuje komunikatem „Przepraszamy ale użytkownik krystian3w nie akceptuje w tej chwili wiadomości”.

Pozdrawiam!