Firma zakup domeny

Witam mam następujące pytane rozpocząłem działalność gospodarcza i w przyszłości chciałbym uruchomic sklep internetowy tj za jakieś pół roku . W obecnej chcili chcialem zakupic domene by nikt mi jej nie zajął. I oto mam kilka pytan

  1. Na roznych stronach są różne ceny domen wachaja się od 10zł do 70zł Niechce kupowac w tzw firmach krzak i wybieram sposród az.pl, nazwa.pl home.pl I teraz takie pytania czy wykupic razem z serwerem?

  2. Czy potrzebny mi bedzie certifikat domeny za 50zł czy to poprostu bajer do zawieszenia w biurze

3.Na czym polega ochrona prywatnosci koszt 10zł

I prosil bym jeszcze o jakies cenne wskazówki ogolnie wole wiecej zaplacic i miec lepiej niz pozniej miec jakies nieprzyjemnosci

Zależy czy dany serwer odpowiada Ci, ale moje zdanie jest takie, że lepiej mieć wszystko w jednym miejscu (chociaż ja tak nie mam :stuck_out_tongue: bo np. serwer na nazwa.pl mi nie odpowiadał.)

1 Domena + serwer na nazwa.pl :wink: (fajna promocja na serwer polecam :slight_smile: )

2 NIE

3 Nazwa.pl takie czegoś nie ma :stuck_out_tongue:

Mam pytanie zarejsetowalem zama domene na az.pl wplacilem mtranferem odrazu kase i co teraz:) po czym mam stwierdzic ze ja juz mam:D

wpisać w przeglądarce? ale poczekaj kilka minut bo może się jeszcze pluć. Powinno pisać żę domena zarezerwowana cy coś takiego.

To jeszcze raz ok przyszedl mi mail ze domena zarezerwowana teraz mam pytanie potrzebuje zrobic takie cos

Niebieskie tło a na nim Dane moejej firmy nic wiecej narazie a ogolnie ja w tym temacie zielony probowac sie zabierac samemu za to? Ogolnie strone w html;i zrobie samemu( jezeli to mozna nazwac strona) Chodzi mi o umieszczenie na serwer ( w moim przypadku jakis darmowy )

Co polecacie zabierac sie za to samemu?