Firma zakup domeny

(Hubertsoluch) #1

Witam mam następujące pytane rozpocząłem działalność gospodarcza i w przyszłości chciałbym uruchomic sklep internetowy tj za jakieś pół roku . W obecnej chcili chcialem zakupic domene by nikt mi jej nie zajął. I oto mam kilka pytan

1. Na roznych stronach są różne ceny domen wachaja się od 10zł do 70zł Niechce kupowac w tzw firmach krzak i wybieram sposród az.pl, nazwa.pl home.pl I teraz takie pytania czy wykupic razem z serwerem?

2. Czy potrzebny mi bedzie certifikat domeny za 50zł czy to poprostu bajer do zawieszenia w biurze

3.Na czym polega ochrona prywatnosci koszt 10zł

I prosil bym jeszcze o jakies cenne wskazówki ogolnie wole wiecej zaplacic i miec lepiej niz pozniej miec jakies nieprzyjemnosci

(Skr3czu) #2

Zależy czy dany serwer odpowiada Ci, ale moje zdanie jest takie, że lepiej mieć wszystko w jednym miejscu (chociaż ja tak nie mam :stuck_out_tongue: bo np. serwer na nazwa.pl mi nie odpowiadał.)

(Sebazzdw) #3

1 Domena + serwer na nazwa.pl :wink: (fajna promocja na serwer polecam :slight_smile: )

2 NIE

3 Nazwa.pl takie czegoś nie ma :stuck_out_tongue:

(Hubertsoluch) #4

Mam pytanie zarejsetowalem zama domene na az.pl wplacilem mtranferem odrazu kase i co teraz:) po czym mam stwierdzic ze ja juz mam:D

(Krzysiekaczor) #5

wpisać w przeglądarce? ale poczekaj kilka minut bo może się jeszcze pluć. Powinno pisać żę domena zarezerwowana cy coś takiego.

(Hubertsoluch) #6

To jeszcze raz ok przyszedl mi mail ze domena zarezerwowana teraz mam pytanie potrzebuje zrobic takie cos

Niebieskie tło a na nim Dane moejej firmy nic wiecej narazie a ogolnie ja w tym temacie zielony probowac sie zabierac samemu za to? Ogolnie strone w html;i zrobie samemu( jezeli to mozna nazwac strona) Chodzi mi o umieszczenie na serwer ( w moim przypadku jakis darmowy )

Co polecacie zabierac sie za to samemu?

(Wojsmol) #7