Firmowe konto pocztowe-jak wejść z domowego kompa?

Poprzez jaką stronę mozna na dowolnym komputerze sprawdzić pocztę z firmowym adresem?? W pracy mam skonfigurowanego Outlooka??

magnes16 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Raczej to sprawdzisz tylko na właściwym (firmowym) kompie.

Ale jak masz konto założone np na Onecie, to wchodzisz na stronę i pocztę Onetu i tam sprawdzasz z każdego kompa w dowolnym miejscu.

To nie wiesz czy masz w pracy skonfigurowanego Outlooka? Po co to " ??" ?

Jeśli masz go skonfigurowanego to wyeksportuj ustawienia konta i zaimportuj u Siebie, tylko nie zapomnij przed pobraniem poczty ustawić pozostawiania ich na serwerze bo inaczej jeśli w jednej lokalizacji odbierzesz to już ich nie ściągniesz na drugiej.

Ewentualnie musisz się dowiedzieć czy ten serwer pocztowy ma dostęp przez www (chyba wszystkie bezpłatne na portalach tak mają) i jaki jest adres do tej strony oraz login i hasło

mam skonfigurowanego. ?? niepotrzebne. A mógłbyś udzielić mi wskazówek jak to zrobić?? Wiem, że istnieje jakiś program przez który można pocztę przejrzeć z dowolnego kompa ale zapomniałam strony tego programu.

Jeśli to jest Outlook Express to: Narzędzia -> konta -> eksportuj.

Przed eksportem wejdź we właściwości danego konta i zakładka zaawansowane - i zaznacz " pozostaw kopie na serwerze" lub ustaw kasowanie po kilku (np. 7 dniach)

Wyeksportowany plik ustawień wyślij/ zabierz w inny sposób sobie do domu a w domu robisz Narzędzia - konta -IMPORTUJ