Firmware do modemu Huawei

Witam,

Chciałem spytać, czy spotkał się ktoś może z problemem aktualizacji sterowników “zaszytych” wewnątrz modemu Huawei E180? Modem ten normalnie nie wymaga instalacji sterowników z płyty lub dysku, bo oprogramowanie ma wgrane do własnej pamięci. Mam jednak egzemplarz, w którym to oprogramowanie (iPlus) jest prawdopodobnie uszkodzone, bo nie chce się zainstalować - dopiero po ściągnięciu ze stronki iPlusa najnowszego oprogramowania można zainstalować modem.

W zasadzie wiele osób może powiedzieć, że skoro działa, to nie ma problemu, ale ja chciałbym jednak mieć na wszelki wypadek to oprogramowanie zaktualizowane w modemie.

Z góry dzięki za pomoc!

a podpinałeś modem do innego komputera ?? jaki masz system operacyjny ??

Tu masz programy do aktualizacji oprogramowania na modemach iPlusa http://www.iplus.pl/indywidualni-pobierz.html

Podaj konkretny model…

przecie napisał e180 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sorry musiałem przegapić… W takim razie strona którą podałem nic nie da jeszcze raz sorry

Na kilku komputerach jest taka sama sytuacja.

Chodzi o to, że po podpięciu modemu widać też dodatkowy dysk, na którym są pliki instalacyjne oprogramowania, tylko jest taki problem, że dysk jest jedynie do odczytu i nie można sobie ot tak po prostu podmienić tych plików. Też myślałem na początku, że pobiorę najnowsze oprogramowanie ze strony iPlusa i wrzucę na modem, ale niestety się nie da. Podejrzewam, że w serwisie PlusGSM zrobią to bez problemu, ale nie mam teraz czasu, żeby ich odwiedzić :wink:

jak masz wiążącą umowę to modem jest na rocznej gwarancji oddaj go ;]