Firmware do Sony Optiarc ad-7560s

Witam. Posiadam nagrywarkę w notebooku MSI jak w temacie. Czy istnieje jakiś nowszy firmware od SX01(który posiadam)? Pytam się dlatego, ponieważ czas nagrywania jednej płytki przy prędkości x8 wynosi ok 12 minut gdzie na stacjonarnym ok 6 minut. pozdrawiam

Dołączam się do pytania. A nawet zadam jeszcze jedno, bo widzę, że używasz Win7, więc pytanie czy jak wkładasz do niej płytki DVD to od razu Ci je czyta i widzi? Ja też posiadam laptopa MSI, tyle, że mój model to VR630X (takiego samego ma mój brat i kolega) i na żadnym z naszych klap nie czyta od razu płytek DVD (dopiero po kilku minutach od włożenia ich do napędu). Dodam, że na XP było wszystko OK. A co do firmware to zadałem to pytanie do firmy MSI i powiedzieli mi, że jak oficjalnie wyjdzie Win 7 to będą coś kombinować z upgradem. No ale jak do tej pory nic nie znalazłem…

co do win 7 i napędu DVD to wykrywa mi i czyta od razu. Kwestia kilku sekund na wczytanie i rozpędzenie się napędu. Czekam na postępy firmy MSI z upgradem bo nie ukrywam 12 minut na nagrywanie to troszkę długo