Firmware LG GDR-8161B

Pomózcie mi musze zrobic firmware LG zeby działała gra komputerowa Battlefield 2! !!

google.pl

w polu szukaj “firmware” z zaznaczenie szukaj w jęz. polskim

i oto pierwszy znaleziony wynik:

http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly/artykul_w.php?ID=20040102200158

Tam już byłem , ale moze ty mi wyjasnisz gdzie znajde program opisywany przez autorów tego teamtu

Jak uruchomic TEN program! !!

a oto cały tekst

http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly … nrstrony=4

Z tego wynika że:

a) nie każdy napęd go posiada

b) znajdziesz go na płycie dostarczonej z nagrywarką

c) znajdziesz go na stronie producenta

nikt nie przetłumaczy mi instrukcji pobranej od producenta???

Poprzedzający modernizowanie do Okien 2000 /JA /*XP* Zaznaczają: Jeżeli wy macie Okna 2000, JA, albo *XP* już zainstalował (zainstalowany), wy będziecie potrzebować tworzyć *bootable* *disk* od innego systemu działania (operowanie) lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) ROBI, *Win95* albo *Win98* po to, żeby obrabiać ten (to) *firmware* modernizować (udoskonalenie). Następują kroki poniżej. Po (po tym, jak) *bootable* *disk* jest stworzony i fajły są wyciągane do *bootable* *disk*, następują kroki rozpoczynający 1. Miejsce: czysty (luka) miękki *diskette* w waszym 3.5 ˇ&*plusmn*; *disk* posuwają się (kierować; doprowadzać) : 2. Dwukrotnie naciskają: Moja Ikona Komputera na waszym stole dla pracy 3. Prawo (prawy; naprawo od) trzaskają: list (litera) przejażdżki który jest 3.5 ˇ&*plusmn*; Przejażdżka. 4. Wybierają: Format. 5. Wybierają: Kopiować (kopia) System Rejestruje (fajł) Tylko, Trzaskać (trzask) W PORZĄDKU. 6. Wyładowanie *Firmware* i fajł Wykonania do tej samej teczki (*ex*: *c*:>*temp*) 7. Kopia: *Firmware* i fajł Wykonania do nowego *folppy* *diskette* 8. Pozwalany: *PC* Wyrabiają *disk* *bootable*. 9. Naładowują powtórnie wasz *PC* z *bootable* *disk* w Przejażdżce : (Uwaga: wy możecie potrzebować zmieniać waszą kolejność butu w *CMOS* Ustawienie po to, żeby but (obuwać) posuwać się (kierować; doprowadzać) . Sprawiać przyjemność (proszę) widzą wasz *motherboard* kierownictwo dla poleceń albo kontaktują się z waszym *PC* produkcja dla poleceń na zmianie kolejności butu.) 10. Przy :>*JD2* (całe fajły są w tym samym przewodnik (dyrektywny; dyrektoria) ) potem ścisk (prasa) wchodzą. ISTOTNY - NIE PRZESZKADZA W SPRAWIE PRZEJAŻDŻKI PODCZAS TEGO PROCESU. Kiedy UDOSKONALENIE jest skończone ekran miał wskazywać *FIRMWARE* MODERNIZUJĄ SZCZĘŚLIWY. Przesuwają *bootable* *disk* i Naładowują powtórnie wasz *PC*. udoskonalenie będzie skończony, po tym, jak wy naładowujecie powtórnie wasz system. OSTRZEŻENIE: nie otwiera wszelkie programy albo rozpoczynać (początek; start) wszelki system funkcja (funkcjonuje) podczas udoskonalenia, jak (ponieważ) one będą przeszkadzać w sprawie przekazania danych i uszkodzą przejażdżkę. Nie unieważnia działanie jeżeli to było było rozpoczynane albo przejażdżka będzie stawać się stale uszkodził (uszkodzony), w rezultacie.

Przetłumaczył http://www.translate.pl

ehheheheheh super , zabieram sie do pracy :smiley:

a tak na poważnie , poczekam na profes. tłumaczenie

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 15:32

pytania

a) jezeli posiada to gdzie go szukać???

b) ta wersja opada NIE MAM PLYTKI! !!

c) podaj mi jezeli mozesz konkretny adres strony www z tym programem

Złączono Posta : 30.09.2005 (Pią) 17:48

znalazłem program DISCinfo który pokazał mi ze mam firmware wersje 0100 a teraz sciągnołem sobie new wersje 0102 TYLKO NIECH KTOS MI NAPISZE CO DALEJ !!