First to Fight problem

Witam!!!Kupiłem sobie w taniej serii tą grę,po to by grac w sieci z kuzynem w trybie współpracy.Gra wyszła w taniej serii.Gra zainstalowała się prawidłowo,działa jak trzeba.Problem zaczyna się,przy próbie gry przez internet.Wyskakuje komunikat -połączenie niemożliwe,zły klucz.Gra przy instalacji nie wymaga żadnego klucza,w pudełku jest tylko(albo przynajmniej tak mi się zdaje)klucz do rejestracji gry na cenedze.Pytałem pomocy technicznej cenedze,ale ta każe mi czekać na odpowiedź,zgodnie z ich regulaminem,sto lat:).Może ktoś wie o co chodzi z tym kluczem?Tylko błagam,niech nikt mi nie mówi,że standardowo klucz znajduje się na odwrocie angielskiej instrukcji:)

Ja mam to samo z każdą grą wydaną przez cenege, wydaje mi się, że nie ma rozwiązania.

Toś mnie pocieszył:(Ale ktoś na sieci gra.Nie mogę ani dołączyć do gry,ani hostować.Po prostu nie wiem,czy to ja coś robię źle,czy błąd jest po stronie wydawcy.Na stronie pomocy technicznej nic nie ma.Na maile odpowiada automat.A tak swoją drogą im tańszą grę kupię,tym mam z nią większe problemy.