Fixboot, fixmbr - uszkodzone partycje - Czy odzyskam dane?

Witam,

Miałem problemy z uruchomieniem systemu. Odpaliłem naprawianie systemu z plytki instalacyjnej i chyba to byl najwiekszy blad.

Mój dysk 80GB podzielony na 2 partycje C i D oba w NTFS. Zaczalem kombinowac w konsoli i teraz mam jedna partycje C w systemie FAT 16.

Nic nie formatowałem. Po podłączeniu do innego kompa, dysk ma wielkość 10,1 MB jako jedna partycja.

Czy jest jakaś możliwość odzyskania danych z partycji D i ewentualnej części (pulpit) z partycji systemowej C?

Wez dysk do kumpla i spróbuj tego powinienes odzyskac dane http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nie+danych nie wszystkie programy w wersji trial oferuja odzyskanie danych a jedynie ich podejrzenie tak więc wybierz któryś free chyba ze masz mozliwosc załatwienia pełnej wersji np;easy recovery

Do odzyskiwania partycji użyj programu Testdisk

Instrukcja do testdiska po polsku

Instrukcja do Testdisk po angielsku

Jestem u dziewczyny i obecnie “jestem w trakcie” odzyskiwania.

Używam Easy Recovery Pro… Udało się odzyskać 25GB jednak najważniejsze dane są nadal dla mnie niedostępne.

Wielkość sektora była na 4000+ (chyba kb) więc możliwe, że dlatego nie “odnalazło” mniejszych plików tekstowych etc.

Robię 2 raz to samo tylko z wielkością sektora 512 i trwa to masakrycznie długo już…

Czy zmiana tego “rozmiaru” da jakiś efekt?