Flash get super czy złom

planuje pobrać najnowszą wersje flashget czy radzicie mi ja pobrac podobno ma duzo syfu???

Tak ma w sobie spyware.

Wpisz w szkukajke słowo Manager Pobierania , takie tematy były już setki razy 8)

Chyba, że posiada się wersję komercyjną

WellGet -> http://www.wellget.com - niestety coś się stało z tą stroną. Niedawno podowałem na forum alternatywę - poszukaj

i wystarczy

flashget zawiera spyware, ale wystarczy przecież przeszukać kompa np. Spybot’em i po problemie 8) (chyba, że się mylę :stuck_out_tongue: )

Usunąć i program nie działa. :slight_smile:

hm…no chyba nie, ponieważ ja usunąłem a program nadal działa. :wink:

I złamałeś licencje programu z którą zgodziłeś się instalując program :!:

Licencja: bezpłatna ( adware ) / testowa (shareware)

Oraz:

Nie dość ze złamałeś licencje to jeszcze kiepsko usunołes. :stuck_out_tongue:

a to nie wiedziałem :slight_smile:

ale jak wiadomo: “nie znajomośc prawa nie upoważnia do nie przestrzegania go” (czy jakoś tak) :lol:

ja zassałem i uzywam flashgeta 1.71 i żadnego syfu nie mam.

Dobry programik, łączy się z wirtualnymi serwerami przez co zwiększa transfer

ja mam flashgeta 1.71, skanowałem Spy-Botem i nic nie było w stylu Spyware. Polecam, tylko przy pobieraniu dużych plików potrafi się zawiesić.

oj wątpie, ja zassysalem 2,9 gb i w ogóle się nie zawieszał. Ale to może też zależeć od parametrów komputera :slight_smile:

sam flash get 1.65 zawiera wirusa w trakcie instalacji avast 4.6 home edition wykrywa go

taa wierz w to co ci pokazał avast to daleko zajdziesz ;]

o ile mnie pamięć nie myli to avast przy instalacji wykrył zwyczajnego reklamiarza…a to chyba nie jest groźny wirus :slight_smile:

http://www.sixfiles.com/dbase/files/wel … llget.html

Tu macie stronke z well get

Pełno tego w sieci - ale jak widać, wklepanie frazy w google przekracza możliwości niektórych :stuck_out_tongue:

nie warto wg mnie z niego korzystać program często w moim przypadku wieszał się no i ma w sobie adware/spyware

polecam wellget

Złączono Posta : 27.01.2006 (Pią) 19:37

nie warto z falshgeta :smiley:

chodziło mi :smiley: