Flash get

Co zrobic zeby flash get automatycznie przychwytywał pliki do pobrania :slight_smile: mam Opere

A w operze mozna dokanczac przerwane pobieranie plikow?

Tak. :slight_smile:

Pewnie że tak dlatego Ci się dziwie po co Ci flash get ;D

serwer , jak Ci przerwie to klikasz PPM --> Wznów pobieranie

nom a ja korzystam z IE i mialem star downloader i flashgeta. zawsze mi automatycznie pobierało w star downloaderze a teraz chce zeby mi sciagalo automatycznie w flashgecie a wic wyinstalowalem stardownloader i chcialem cosik pobrac i mi pobieralo tak jakbym nie mial zadnego akcelatora do pobierania:!: co zrobic zeby mi automatycznie pobierało w flashgecie

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_1040/Flas … 201.1.html

http://www.internetstandard.pl/ftp/pobierz/pc/1040.html

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=28121

:x :x :x

a np. po to zeby program tego typu dzielil kopiowany plik na czesci podczas kopiowania i tym samym wymuszal szybszy transfer

może i niektórym się wydaje że flashget nie jest potrzebny do pracy jak się ma operę.no ale czy ktoś ściągał zdjęcia np. xxx :slight_smile: operą bez flashgeta.w tym wypadku flashget jest bezkonkurencyjny moim zdaniem.tu jest link jak ładnie zmusić operkę do pracy z flashgetem i oczywiście żebyśmy mieli menu “ściągnij wszystko flashgetem” :slight_smile:

http://my.opera.com/forums/showthread.php?s=5b6a361b84282d8a52777335255e20a0&threadid=85220&highlight=operaget

to samo mozna uzyskac za pomoca innych downloaderow… np. Free Download manager, WellGet… nie wiem jak jest z integracja tych programow z opera.

takie funkcje (czyli masowego kopiowania/wyswietlania fotek) posiadaja tez wtyczki do mozilla firefox… unlinker i linky.

każdy ma to co lubi :)pytanie było konkretnie o operkę i flashgeta to mimo wszystko się da to zgrać,a jeśli chodzi o zamienniki to rzeczywiście one istnieją i także można je zastosować:)

bardziej chodzilo mi o twoje stwierdzenie, ze flashget jest potrzebny zeby zgrac fotki… napisalem to tylko w celu informacyjnym, ze wcale nie.

a czy mozna stosowac inne programy? pewnie… nawet trzeba… flashget to program typu spyware.