Flash get

Zainstalowałem program flashget 1.60 i mimo tego w operze ciągle pokazują mi się zwykłe transfery zamiast uruchamiać flashget’a

Na górze masz zakładke OPCJE. znajdz tam opcje opery. Bedziesz miał tam menadzery sciaganie wybierz tam flesh get :smiley:

Ja odradzam flash geta bo ma wtyczki szpiegujące (wiadomosc potwierdzona )

Nie ma to jak LeechGet. Polecam.

A ja nie :stuck_out_tongue: Wg. mnie jest to bardo kiepski program, polecam DAP7

Też się przerzuciłem na DAP7

a czy ten program współpracuje z Operą i czy łatwiej się uruchamia tą współpracę niż z Flash Get`em??

musisz zainstalowac jak do llashgeta plugin i potem go ustawic ,ja uzywam zwyklego menadzera od opery ,albo mozilly i to mi wystaracza na kazdym mam taka sama predkosc sciagania i kazdy ma opcje wznow wiec niema sensu jak dla mnie instalowac odzielnych menadzerow

a tak pozatym mam dosc szpiegow zarowno w flashgecie czy dapie i innych np.GetRigt

ooo to może faktycznie pozostanę przy standartowym managerze w Operze!! :smiley:

Wykupienie licencji powoduje poazbycie się tych szpiegów. Jeżeli się mylę to proszę wyprowadzcie mnie z błędu. :?

Gratulacje :smiley: :smiley:

Ciesz się dalej :roll: :roll: :roll:

OT :arrow: KOSZ

Gratuluję dobrego samopoczucia. Tym bardziej, że DAP:

to adware i BHO, więc jako taki:

zmienia ustawienia przeglądarki

wyświetla reklamy popup/popunder

śledzi użytkownika podczas przeglądania stron

rejestruje dane użytkownika i komputera (GUID, adres IP, adres poczty

elektronicznej, nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego, numer telefonu, informacje o karcie kredytowej i inne)

(tu o tym piszą)

Naprawdę fajny programik. Dobrze, że ma jeszcze wbudowany odtwarzacz :smiley: :frowning:

Dokładnie tak jest. Przy instalacji można wybrać opcję shareware (bez reklam i szpiegów ale ograniczona czasowo) lub adware (za darmo ale wyświetla reklamy). W pierwszym przypadku licencja kosztuje 29,95 USD.

Jest to jedyny znany mi przypadek takiej swobody wyboru licencji na program komercyjny - albo płacisz i masz normalny produkt, a jak nie chcesz płacić to oglądasz reklamy (i nie tylko :wink:

oj sorki :slight_smile: hehe ja uzywam flash geta i jestem zadowolony :slight_smile:

Jesteś niepoważny. Jesteś już tu tak długo i powinieneś wiedzieć gdzie się znajdujesz. :evil:

Nie ma sorki wniosek o bana czasowego :evil: :evil: :evil: