Flash Menu bez utraty gwarancji- czy to naprawdę działą?!

http://www.centrumse.pl/forum/Flash-men … 30129.html

tutaj znalazłem poradnik jak zrobić flash menu w fonie z ery. wystarczy skopiować i usunąć plik przez XS++.

  1. Czy to działa?

  2. Mogę później powrócić do zwykłego motywu .thm?

3.Czy stracę gwarancje?

4.Czy jak stracę gwarancje ale przed usunięciem pliku skopiuje sobie go na dysk i później przywrócę gwarancja wróci?

Mam jeszcze 1 rok gwary i szkoda marnować, a złącze w fonie się psuje i trzeba na gwarancje oddać.

Macie jakieś opinie/pomysły/etc. co do tematu? PISZCIE!

  1. Jeśli jest na tym forum pewnie tak

  2. Przywracasz tamten plik, więc tak.

  3. W sumie nie to raczej nie odkryją czy coś podmieniałeś skontaktuj się z nimi i wszystko będziesz wiedział.

  4. ^^ oddaj pierw na gwarancję, a potem sobie podmieniaj.

nie latwiej bylo by wgrac mod packa przy nim nie tracisz gwarnacji

polecam a2uploader

a co to? Możesz napisać ćoś o nim?

Eee,nie chcę mieć całwego fona spatchwanego, ja chce TYLKO flash menu. Mam jeszcze 1 pytanko, czy można skopiować póxniej usunięty plik i kiedys go przywrócić? Czy po usunięciu pliku i zastosowaniu flash menu będe mógl wejść w menedżer plików i zastosować motyw zwykłt, w .thm bez przywracania usuniętego pliku?

A żeby telefon przyjął flash menu, to musi ono miec wszystkie opcje tradycyjnego menu fona? Boje sie, ze zastosowuje jakiś wadliwy theme i nie będzie menedżera plików, żeby później zmienić na inny theme.

Raczej po wgraniu flash menu wszystko będzie dobrze. A przy instalacji mod packa też tracisz gwarancję, ponieważ on ingeruje w pliki systemowe telefonu.

a te gware odzyskaam jak przywroce pliki?

Dodane 10.06.2009 (Śr) 7:40

Po napisaniu do ery z zapytaniem (:D:D) skierowali mnie do producenta-nic konkretnego nie odpowiedzieli.

Dodane 10.06.2009 (Śr) 14:44

A jak jeszcze inaczej mogę zrobić flash menu bez tracenia lub po straceniu z możliwością odzyskania gwary?

Hej też tak myślałem że tam wejdę w softa i nic się nie stanie każde wejście w softa zostawia swoje ślady tak więc nawet jak nic nie zrobisz to i tak gwary nie masz

ciekawe że w200i to platforma db3150 (a2) :roll:

nie, moim zdaniem teraz to głupoty opowiadasz… no bez przesady! Jeżeli intergrujesz w niego to tracisz gwarancje-a integracja w softa znaczy: usuwam, kopiuje, wklejam, zamieniam, wgrywam etc. ale oglądać pliki softa sobie możesz- i niech oni obie to zobaczą i gwary nie stracisz-przecież każdy wie, że jak tylko weszłeś a nic nie usuwałeś, no to od tego fon się nie zepsuł :frowning:

I tu się drogi kolego mylisz każde wejście w soft zostawia logi których w domu nie usuniesz więc jakbyś chciał odzyskać gwarancje musiałbyś iść do komisu i poprosić o usunięcie logów, jeszcze nie każdy serwis Ci to zrobi.

ok, wiem, zostawia logi ale co z tego? Zostawia log, ale gwary nie kasuje, ponieważ w logu nie będzie pisało, że usuwałem/zmieniałeś pliki, będzie pisało że weszłeś, a to nie jest ingerencja w soft.