Flash player - brak dzwięku

Niemam dzwięku w flashu. Flash player jest zainstalowany dobrze Ale nie odtwarza dzwięku Co ztym zrobić

Złączono Posta : 23.10.2006 (Pon) 17:36

Zapomiałem dodać mam Win XP i Firefoxa zgury wielkie dzięki Max

MaxLi proszę napisać konkretnie w czym jest problem - w jakiej systuacji on występuje. Popraw błędy - na forum używamy języka polskiego.

Nie ma dźwięku w flash.Brak dzwieku na youtube i na googlevideo i IDG TV i nie wiem dlaczego, bo wszystko wczesniej dzialalo bez problemow.Zainstalowałem najnowsze wtyczki Macromedia Flash Player i Shockwave Player i cisza.Tylko na tych stronach gdzie używa się flash są problemy.

regedit–>

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\drivers32

dodajesz wartosc wavemapper–>msacm32.drv

i dziala:D

Juniorek :stuck_out_tongue: dodra :stuck_out_tongue: robota Wielkie Dzieki

Witam. Widzę, że problem z którym się męczę od jakiegoś czasu został rozwiązany. Niestety mimo, ze znam sie troszke na komputerach w rejestrze nie mialem przyjemności grzebać. Może mi wytłumaczycie w jaki sposób dokładnie dodaję się tą wartość, bo boje się coś zepsuć. Mam na myśli instrukcję typu : kliknij prawym…wybierz to i to…tu i tu wpisz to…potem nacisnij to…itp… byłbym wdzięczny bardzo, bo ten brak dźwięku mi doskwiera. Mam Xp… używam firefoxa…ale dźwięku nie mam nawet w aplikacjach flash zapisanych na komputerze. Czekam na wskazówki…

Dodam, że wejść w ten folder rejestru potrafię… :wink:

1.regedit–>szukasz to co napisalem wyzej–>

2.prawy myszki–>nowy->wartosc ciagu

3.wpisujesz wavemapper

4.prawy myszki->modyfikuj

5.wpisujesz msacm32.drv

6.dajesz ok

7.zamykasz regedit

Dzieki wielkie za szybką reakcję. Teraz jestem poza domem i nie mogę tego zastosować. Jak będę w domku za pare godzin to wprowadzę i dam znać,czy w moim przypadku również podziałało… Jeszcze raz dzięki

Ok. Właśnie zawitałem do domu…wprowadziłem te dane i czary mary - dźwięk jest :slight_smile: … Normalnie mi ulżyło, bo już nerwy traciłem na instalowanie kodeków, odinstalowywanie flasha i instalację od nowa, etc. A wystarczyło wpisanie paru rzeczy tam gdzie trzeba. Teraz aż jestem ciekawy, co oznacza wpisanie tych rzeczy w rejestr. Po prostu ciekawość, bo kto nie pyta ten nigdy się niczego nie nauczy.

P.S. Za to lubię fora internetowe… zawsze znajdzie się ktoś, kto napotkał podobny problem i ma go już za sobą… :smiley:

Witam,

Ja również napotkałem ten sam problem… porada zadziałała, dziękuję!

Zastanawia mnie jednak źródło problemu. Jaki program może powodować ten błąd?

Używam XP sp2 i problem ten pojawił się po raz drugi (po kolejnej instalacji systemu).

Pracuję używając programów muzycznych Cubase, Sound Forge oraz Guitar Pro, lecz utrata zdolności odtwarzania wave (np. we Flashu, czy WinAmpie) następuje długo po ich instalacji. Nie widzę więc powodu by one były winne zaistniałej sytuacji.

Z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam.