Flash player dla nokii 5530XM

(Kijek B) #1

Witam, posiadam Nokię 550XM, jednak ona nie ma wbudowanego flash playera, skutkiem czego nie mogę oglądać filmików w internecie na stronach innych niż YouTube, czy istnieje możliwość wgrania takiego oprogramowania na mój telefon?

(Gardner) #2

Ze zdjęć tej Nokii podejrzewam, że ma Symbiana S60, więc najlepiej poszukać dla takowego systemu, a nie konkretnego modelu telefonu. http://www.adobe.com/devnet/devices/nokia.html

(Kijek B) #3

dzięki wielkie, ale mógłbyś kolego powiedzieć mi jak to zainstalować na telefonie?

(Gardner) #4

Niestety, nie jestem entuzjastą Nokii i Symbiana. Powiem, że wręcz przeciwnie nie przepadam za nimi. Instaluje się pewnie tak, jak wszystko inne w Symbianie z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Jak dokładnie, to nie wiem, może masz znajomego z Nokią z Symbianem, to może będzie taka osoba bardziej pomocna :slight_smile:

(Ramirez1) #5