Flash player dla nokii 5530XM

Witam, posiadam Nokię 550XM, jednak ona nie ma wbudowanego flash playera, skutkiem czego nie mogę oglądać filmików w internecie na stronach innych niż YouTube, czy istnieje możliwość wgrania takiego oprogramowania na mój telefon?

Ze zdjęć tej Nokii podejrzewam, że ma Symbiana S60, więc najlepiej poszukać dla takowego systemu, a nie konkretnego modelu telefonu. http://www.adobe.com/devnet/devices/nokia.html

dzięki wielkie, ale mógłbyś kolego powiedzieć mi jak to zainstalować na telefonie?

Niestety, nie jestem entuzjastą Nokii i Symbiana. Powiem, że wręcz przeciwnie nie przepadam za nimi. Instaluje się pewnie tak, jak wszystko inne w Symbianie z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Jak dokładnie, to nie wiem, może masz znajomego z Nokią z Symbianem, to może będzie taka osoba bardziej pomocna :slight_smile:

Nie możesz tego zainstalować.? Jest to pliczek SIS po kliknięciu, otwarciu powinien się zainstalować automatycznie.

coś nie bardzo, bo mówi że niekompatybilne dla mojego telefonu, czyli pewnie nie ma na stronie Adobe tego