Flash player i dzwięk

Witam, ma w domu laptopa i zewnętrzne głośniki które podpinam jako słuchawki (w momencie podpięcia kabla do komputera wykrywa mi tak jakby drugą kartę dźwiękową). Od jakiegoś czasu borykam się z problemem dźwięku w Flash Playerze. Kiedy puszczę muzykę z internetu przez stronę internetową (np. youtube czy radio internetowe) i nie mam podpiętych głośników to dźwięk leci z głośników tych z laptopa. Jak w trakcie słuchanie podepnę głośniki to dźwięk się automatycznie nie przełącza na zewnętrzne g. tylko nadal leci z wewnętrznych laptopa. Problem mogę rozwiązać wyłączając przeglądarkę i ponownie otwierając tę muzykę (często wtedy gubię adres do strony). Dodam, że w innych programach (w grach również) ten problem nie występuje, dźwięk się automatycznie przełącza. Czy wie ktoś jak powyższy problem rozwiązać?

Czego używam

Windows 8

Firefox 17.0.1

Flash Player 11.5.502.135 (chyba najnowszy, sam się aktualizuje)

P.s.

Od poniedziałku mam kartę dźwiękową USB (teraz chyba będę tedy puszczał dźwięk do głośników), problem również występuje jak ją podepnę z flashem a z innym oprogramowaniem nie (kupiłem kartę razem z hubem USB by mieć jak najmniej na biurku kabli, porządek).

Usuń wersję 11.5 uninstallerem ze strony Adobe i zainstaluj wersje 11.4

Pomogło ale trzeba odświeżyć stronę by przełączyło :frowning:


Dodane o 19:48

W sumie to też lipa bo wtedy (zapomniałem dodać) po dołączeniu głośników zewnętrznych przechodziło na wewnętrzne laptopa a teraz nie :frowning: