Flash Player - jak odblokować wydawce?

Otóż mam problem nautry technicznej. Ni stąd ni zowąd usunąłem sobie Flash Playera -_- no i teraz nie mogę go zainstalować, bo wyskakuje mi, że:

Oczywiście jest jakiś poradnik widnowsowki, ale pisze tam, że mam wejść do IE > narzędzie > opcje internetowe > SPIS TREŚĆ <— którego nie mam :stuck_out_tongue:

Parametry:

Windows XP Proffesional

Service Pack 3

Firefox 3

Za pomoc z góry dziękuje!

http://translate.google.pl/translate?u= … l&ie=UTF-8

http://forum.infojama.pl/default.aspx?g=posts&t=110936

Nie działa.

Zapodam screen żebyśmy lepiej się rozumieli:

flashn.png

Klikałeś w link na dole okienka :?:

Tam powinny być jakieś informacje.

Klikałem. W 1 poście napisałem, że doszedłem do 3 punktu i nie mam nigdzie zakładki “Spis Treści”

opcje internetowe -> zabezpieczenia -> poziom niestandardowy

“Pobieranie podpisanych formantów ActiveX” -> “Monituj”

“Uruchamianie formantów ActiveX” -> “Włącz”

Pozdrawiam

Witam,

Mam dokladnie taki sam problem. Ustawienie tych opcji w ie nie pomaga…

Nie działa.

Pozdrawiam

Dodane 18.05.2009 (Pn) 0:11

Lekki przełom.

Otóż odinstalowałem Firefoxa 3.0.10 i zainstalowałem 2.0.0 który automatycznie instaluje wtyczki - i tak zrobił z flash playerem. Na razie działa. Co będzie potem to czas pokaże.

A instalowales na niego nowa wersje?

@UP

Na flasha czy mozille? Mozila pewnie sama zassała najnowszą wersje Flash Playera. Mały problem pokazał się dziś rano ale szybko się go pozbyłem. Otóż po kliknięciu na mozille nie chciała się uruchomić (nic się nie pokazywało) -> odinstalowałem wersje 2.0.0 i zainstalowałem 3.0.4 (taką akurat miałem na dysku) i wszystko hula (mozilla i flash player).

No i śmiga, dzięki Leon$ :wink:

nie mogę znaleść tego “uruchamiania aplikacji i niebezpiecznych plików”… poproszę o dokładniejsze dane :smiley:

dla win XP

Start >> uruchom >> INETCPL.CPL

f6fd1cf72014ab53m.jpg

prościej się nie da

:slight_smile:

a dla win xp professional? bo to nie działa ;/

Ludzie!! Zrobilam kazdy sposob na odblokowanie Flash Player i nic nie dziala :frowning: znacie moze jakies inne sztuszki? Chyba jedynie forma

Dodane 18.11.2009 (Śr) 0:09

elo magiku,zadna metoda podana przez Ciebie mi nie odblokowala programu masz moze jeszcze jkies asy w rekawie? z gory dziekuje

Leon$ ,

mam znalazlem i dziele sie dzialajacym sposobem na win 7:

otworz moj komputer,nacisnij f1,w pomocy wpisz certyfikaty,wybierz opcje 2 czyli Wyświetlanie certyfikatów i zarządzanie nimi,nastepnie “Kliknij, aby otworzyć Menedżera certyfikatów”,pozniej certyfikaty niezaufane i znajdujemy adobe,usun i instalujemy wtedy wtyczke,mi dziala Mam nadzieje ze wam tez