Flash Player na Androida

Witam,

Proszę o pomoc w odnalezieniu,zainstalowaniu,ewentualnym dostosowaniu,konfiguracji,o ile taka jest konieczna,flash playera na androida ,bodajże v.2.1. W android market znalazłem tylko SWF Player,ale to chyba nie do końca rozwiązuje problem? Może jestem w błędzie,ale na stronach pliki wideo,w większości są w FLV…?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki,

pozdrawiam,B.

P.S SONYERICSSON XPERIA X10 MINI PRO

OPERA MINI 6.1

najnowsze wersje flash playera wymagają androida 2.2

http://tnij.org/m380 (klikasz Zainstaluj, logujesz się na konto, które podałeś przy uruchomieniu telefonu i program zostanie automatycznie przesłany do niego)

albo w wyszukiwarce marketowej wpisz sobie samo Adobe i w wynikach powinieneś dostać Flash Playera

Konfiguracja playera nie jest konieczna

Twój telefon nie obsługuje Flasha. Nie został skompilowany na tą architekturę/nie jest kompatybilny. Jeśli nie widzisz czegoś w markecie, a powinno to być, to znaczy że twój telefon jest niekompatybilny.

Czyli zuupa…???

widzi Adobe flash player…

Niemożliwe.

Twój telefon nie ma ARMv7…

To ze strony Firefox, tak samo jest z Flash (procesor).

Jest jeszcze nieoficjalny Flash dla ARMv6 (ja z niego korzystam).

Łap linka: http://db.tt/yn1olLIW

@sunbeam96,

Wielkie dzięki,pobrane.Skoro twierdzisz ,ze u Ciebie działa,to super :wink: Poproszę jeszcze o krótki instruktaż,jak go “uaktywnić” w telu…

pozdrawiam,b.

Pobierasz > jakimś menadżerem plików otwierasz (np. OI File Manager, ES File Explorer) > instalujesz > uruchamiasz ponownie telefon.

Witam,niestety,otworz=>blad=>wystapil blad parsowania pakietu podczas przetwarzania…:-S

Spróbuj jeszcze raz ściągnąć z tego:

http://www.androidcampus.in/2011/10/ado … 6-and.html

Witaj,@sunbeam

“( IT WON’T WORK IN OPERA MINI)”… :frowning: :expressionless: :frowning: :frowning:

Co teraz?

Czy na OperaMobile,zadziała? I czy OperaMobile dobrze sprawuje sie na moim telefonie?

pozdrawiam,B.

U mnie Mobile sprawuje się wzorowo. Na Twoim powinna działać.

Ten Flash działa w systemowej przeglądarce, Operze Mobile i Dolphin HD na 100%.

Witam,

Czy muszę usuwać OMini,przed instalacją OMobile,czy mogą być zainstalowane obok siebie?

Czy w takim wypadku,wywoła to zapytanie z czego chcę korzystać przed uruchomieniem przeglądarki?

Na systemowej,nie omieszkam sprawdzić w wolnej chwili,aczkolwiek posługiwanie się nią,w szybkim tempie doprowadzi do wykorzystania pakietu,pewnie… :frowning: ? Operka jednak dotąd radziła sobie doskonale,i nie zdarzyło mi się jeszcze doprowadzić do spowolnienia łącza,po “skonsumowaniu” pakietu…

Pobierać 10.1,czy 10.2?

Dziękuję za cierpliwość,i liczę na dalsze porady :wink:

pozdrawiam,B.

Dodane 07.11.2011 (Pn) 21:01

I jak to jest do cholerci…,że yt,mogę oglądać,nie tylko za pomocą systemowej przeglądarki,ale także na operce mini…???

A reszty ,nie da się…??? :frowning:

10.2

W rzeczywistości nie możesz - obie przeglądarki otwierają zewnętrzny odtwarzacz. A inne pewnie nie…

Możesz, ale przy używaniu Flash Playera musisz liczyć się ze zwiększoną potrzebą na transfer :wink:

Witam. Probowalem pobrac przez zainstalowana juz OMobi,niestety,ten sam komunikat…:frowning: ,…z obu linkow:-(:-(:frowning: W aplikacjach,oczywiscie,ze tylko AMket-odznaczone…:-(:-(:frowning:

Nie wiem jak więcej pomóc. Napisz na xda-developers lub forum.android.com.pl - dobreprogramy.pl to nie jest strona stricte o Androidzie.