Flash player nie działa, powiązanie z gadu

Od jakiegoś czasu nie działa mi flash player. W dodaj/usuń programy jest przy nim czerwony krzyżyk, miałem jeszcze jakiś plugin flasha i też przy nim to samo (shockplayer działa normalnie). Przeinstalowanie i sciąganie nowego(z głównej strony) nic nie pomogło. Powiązane jest to z gadu ponieważ zamiast reklam mam krzyżyk w rogu. Na Operze nic raczej sie nie dzieje, tzn. wszystko działa z animacjami itp. Podczas pisania na gadu z kimś wyskakuje mi to: (ale tylko jak zamkne okno rozmowy i otworze jeszcze raz lub podczasz pierwszego otwarcia).

!Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie.

Wiersz:27

Znak:1

Błąd:brak definicji ‘_gat’

Kod: 0

URL:file://C:\Documents and Settings…\Gadu-Gadu_cache_tifgcca.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

TAK NIE

…-urzytkownik

Gadu również przeinstalowałem pare razy z czyszczenie rejestru przez Ccleaner. Podczas deinstalacji gadu nie chce usuwać folderu w C:\documents… Ponieważ nie chce stracić archiwum itp. a kompa mam z siostrami.

dudpis , przeinstaluj ponownie Flash Player, tylko przed ponownym zainstalowaniem wejdź w Start->Uruchom…, wpisz regedit , potem wejdź w

i usuń te klucze. Pamiętaj, aby przed tym wykonać kopię rejestru (Plik->Eksportuj) i wyłączyć wszystkie programy, które korzystają z flasha. Potem możesz ponownie zainstalować Flash Playera.

Przeinstalowałem flasha w IE, bo korzystam z Opery w ten sposób co pisałaś. Reklamy w gadu powróciły, ale nadal w dodaj/usuń programy jest czerwony krzyżyk przy Adobe Flash Player Activex i dalej wywala ten błąd jak otwieram okno rozmy:

http://img232.imageshack.us/my.php?image=sdfsdfdxh0.jpg

A możesz odinstalować Adobe Flash Player ActiveX?? Jeśli tak to odinstaluj go, wejdź w Start->Uruchom…, wpisz regedit, potem wejdź w

i usuń ten klucz. Potem zainstaluj ponownie Flash Playera.

Tzn. moge go dziwnie odinstalować ponieważ w dodaj/usuń przy nim nie ma rozmiaru i jak wezme usuń to nie pojawia sie okno deinstalacji tylko poprostu znika z listy. Zaraz spróbuje drugim sposobem.

Niestety nie ma Adobe w tym kluczu Mój kompuetr\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache\Adobe Flash Player ActiveX.

Może zaraz zarzuce logi z combo i hijack…

HijackthisCombofix

Kurde chyba znów mi powrócił problem “oczyszczacz komputera”. Kiedyś dawałem logi i sie pozbyłem, ale znów wrócił…

dudpis , daję drugi sposób:

Zainstaluj Revo Uninstaller.

Odszukaj Adobe Flash Player ActiveX.

Klik na przycisk Odinstaluj.

Wybierz tryb Zaawansowany z możliwością usunięcia wpisów w rejestrze i pozostałych plików.

Teraz dopiero dałam drugi sposób, wcześniej go nie było :).

Fajny programik ten Revo, ale nie pomógł. Chyba przez dodaj/usuń sie normalnie ususwa Flash, bo Revo nic nie znalazł. Dopiero zainstalowałem, usunąłem przez Revo, uruchomiłem ponownie kompa i po zainstalowaniu dalej krzyżyk przy Flashu. A takie pytanie, po deinstalacji należało nacisnąć dalej, aby znaleść w rejestrze pozostałości. Zrobiłem to i wyskoczyła gałęź, do wyboru zaznacz wszystko, ja zaznaczyłem ostatni klucz i usuń. Dobrze? Czy należy dać zaznacz wszystko? Ale boje sie żeby tych głównych kluczy nie pousuwało.

Pomoże ktoś?

dudpis , przynajmniej ja zawsze usuwam tylko to, co jest na końcu. Potem możesz ewentualnie poszukać jakichś pozostałości przez regedit.

Tzn. nie masz pozycji Adobe Flash Player ActiveX??

Dla mnie log z HT czysty, ale niech sprawdzi to ktoś bardziej zaawansowany.

TAk dokładnie, nie mam tej pozycji w

Mój kompuetr\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache

A masz taki klucz??

A może z nieco innej strony…

Start, Panel Sterowania, Opcje Internetowe, Zaawansowane:

Odznacz:

Pokaż przyjazne komunikaty o błędach HTTP

Zaznacz:

Wyłącz debugowanie skryptu (Inne)

Wyłącz debugowanie skryptu (Internet Explorer)

Ponadto zamknij gg i opróżnij folder:

C:\Documents and Settings\użytkownik\Gadu-Gadu\_cache

Olcia nie mam w tym kluczu Adobe Flash… Zaraz spróbuje Kloss-J23 , ale czy po opróżnieniu tego folderu nie usunie się archiwum?

Nie działa Kloss-J23. Wszystko to samo się dzieje ;/.

Pomoże ktoś?

dudpis , staram Ci sie pomóc :slight_smile: Możesz dać screena z okna Dodaj/Usuń programy??

Prosze bardzo screen.

A możesz sprawdzić jak to wygląda na koncie innego użytkownika ?

Tak samo to wygląda na innym koncie.

dudpis , cóż, mniemam, że de facto nie masz tego Flash Playera, skoro nie masz żadnych wpisów w rejestrze (albo masz jakąś najnowszą wersję, która śladów nie pozostawia, chociaż wątpię). Tak więc spróbuj zainstalować Flasha bez odinstalowania wcześniejszego.

Wejdź na stronę

http://kb.adobe.com/selfservice/viewCon … 4157&slice

pobierz unistaller, konkretnie - > uninstall_flash_player.exe

Odinstalujesz w ten sposób flash’a, po deinstalacji, a przed pobraniem nowej wersji proponuję przeczyścić rejestr np. CCleaner.

potem stronka - >

http://www.adobe.com/shockwave/download … kwaveFlash

Do zweryfikowania instalacji - > http://www.macromedia.com/software/flash/about/