Flash player nie odtwarza do końca streamingu :/

Jest taki problem że flash player nie odtwarza video ze stron. Czasami odtworzy a czasami nie i jest taki komunikat:

W najlepszym wypadku odtworzy maksymalnie 1 video jak się będzie miało szczęście, a jak jest kilka już zakładek otwartych z różnymi video to już nie.

 

Posiadam wszystkie przeglądarki w najnowszym wydaniu: chromium, firefox, pale moon, midori.

Flash player pobrany został z synaptica, zainstalowałem innego flash player z synaptica i to samo, potem zainstalowałem ponownie tego poprzedniego i nic.

 

I ze strony adobe próbowałem pobrać flash player, i nie dam rady pobrać.

Zainstaluj originale chrome które ma wbudowanego flasha, innego sposobu żeby mieć najnowszych flash nie ma bo Adobe zaprzestało rozwoju flasha dla Linuksa.

Jest chyba jeszcze cuś takiego jak fresh-player czyli przeportowany flash z chroma, tyle że dla innych przeglądarek ale nie wiem jak to na ten moment chodzi.

O tego nie znałem, trzeba zrobić test. Z tego co wiem pipelight daje możliwość użycia wtyczki z Win ale jakoś to mnie nie przekonuje.

EDIT

Z wstępnych testów, działa bez problemu z firefox 37.0a1.

Tylko mam zainstalowanego chromium z synaptica + pepperflashplugin-nonfree, chromium-codecs-ffmpeg-extra

 

Może sprawdzić?

chromium-codecs-ffmpeg

 

Dodam, że mam LInux mint ‘quiana’

Jest jakiś sposób aby streeming mi poprawnie odtwarzał, wtyczka flash player nie uaktywnia się tak jak trzeba. Dalej jest to samo.

Powiedz może, co to za strony z filmami…

 

Pokaż wynik polecenia (jako root):

update-pepperflashplugin-nonfree --status
sudo update-pepperflashplugin-nonfree --status
Flash Player version installed on this system  :
Flash Player version available on upstream site: 16.0.0.235

A może w systemie trzeba coś włączyć ? Albo problem jest po stronie serwera z filmami ?

 

 

 

Nie będę robił reklamy. :slight_smile:

wpisz w polu adresu przeglądarki (chromium):

chrome:plugins

i sprawdź, czy wykrywa w ogóle tego Flasha. Ewentualnie wgraj Google Chrome.

Coś źle się zainstalowało.

Jako root:

update-pepperflashplugin-nonfree --install

Jak nie da rady to odinstaluj:  pepperflashplugin-nonfree łącznie z plikami konfiguracyjnymi (opcja: purge) i zainstaluj ten pakiet z powrotem.

m,n

 

NO niestety, nic.

 

 

Tutaj już jest:

sudo update-pepperflashplugin-nonfree --status
Flash Player version installed on this system  : 16.0.0.235
Flash Player version available on upstream site: 16.0.0.235

I teraz chrome wykrywa. Po tej ostatniej komendzie reinstalacji pepperflash’a.

 

JUż powinno działać, jak nie będzie coś działać to dam znać.

 

Wielkie dzięki za pomoc.

post-266684-0-03525500-1419766634_thumb.

post-266684-0-85926700-1419766845_thumb.