Flash Player nie uruchamia się


(Juras W) #1

Po zainstalowaniu Flash Playera 10.0.22 .... nie mogę uruchomić odtwarzania na Utubie ani Wrzucie. Stronka You Tube informuje wciąż, że "Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe". W IE7 wszystkie dodatki włączone. Te, które były używane wcześniej - też. Reinstalacja Flash Playera nie zmienia sytuacji. Miał już ktoś taki problem ? :slight_smile:


(Chillout) #2

Wyłącz po kolei wszystkie programy zabezpieczające.


(Juras W) #3

Wyłączyłem całkowicie Kaspersky IS 2009 i sytuacja bez zmian. Właśnie Kasper sprowokował zmianę Flash Playera na nowszą wersję, wykrywając lukę w starej. Teraz nawet nie ma powrotu do starszej wersji bo stronka Adobe podaje tylko najnowszą :frowning:

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 22:36 --

Heh ! Widzę, że nikt nic nie wymyśli. Znaczy format C :frowning:


(Sebos99) #4

:lol:

tylko na IE jest problem? Sprawdź na innej przeglądarce.

odinstaluj flasha tym, pobierz go ponownie stąd http://get.adobe.com/flashplayer/ i zainstaluj. Wszelkie operacje wykonujemy przy zamkniętych przeglądarkach.


(errata72) #5

http://programy.pcworld.pl/wersje/pc_18977.html

Tu masz wszystkie wersje ,tak od wypadku gdybyś potrzebował.


(Juras W) #6

Wszystkim zainteresowanym tym problemem, a zwłaszcza osobom, które chciały pomóc winien jestem finalne uzupełnienie wpisu. Może komuś się to jeszcze przyda. Zrobiłem dokładnie tak jak napisał sebos_krk. Link do deinstalatora znalazłem na helpie Utuby. Tym razem deinstalcja jak i ponowna instalacja przebiegały dużo dłużej i innym torem. Efekt był doskonały. Nie wiem czemu standardowa deinstalacja była niepełna. Podejrzenia moje padły na program do czyszczenia rejestru, który testowałem - Wise Registry Cleaner.

@Sebos_krk, dzięki. Trafiłeś w dzisiątkę choć ciut za późno =D>

PS. Z tym "format c" to żart of course. Mam jeszcze kopię zapasową :lol: