Flash - wstęp do strony internetowej. Jak wykonać?

Witam!

Zauważyłem na tej stronie taki ładny, prosty, a co najgorsze zrobiony we flashu, wstęp. Czy jest możliwość zrobienia podobnego wstępu ( chodzi mi głównie o pojawianie się i znikanie różnych obrazków lub tekstu jak jest to pokazane na stronie ) bez znajomości flasha. Czas ma dla mnie znaczenie a jak wiadomo flash to nie jest lektura na 2 godzinki. Istnieją jakieś proste poradniki jak wykonać tego typu efekt flash? I drugie pytanie: Jak będę już miał gotową taką animacje to jak najprościej umieścić ją na początku strony? Chciałbym aby na końcu tej animacji pojawiła się już strona w html z napisem:

Enter site

Proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie moich pytań.

Program jaki ściągnąłem aby utworzyć tą animacje to Macromedia Flash MX. Jeżeli znacie jakieś lepsze programy do tworzenia tego typu animacji proszę o wymienienie tych programów.

Z góry dzięki.

To jest zrobione programem Anim-FX bardzo prosty program tylko piszesz co ma być a efekty już są standardowe.

Anim-FX jest płatnym programem. Masz racje że ta animacja jest zrobiona właśnie w tym programie ale co mi po nim jak nie mogę zapisać swojego projektu ;/

taknie a spotkałeś się już z jakimś darmowym programem do Flasha?:>

:o

Flash MX też nie jest darmowy ale przynajmniej można w nim coś zrobić… widzisz różnicę?