FlashGet a internet

Cześć wszystkim! !!

Czy program FlashGet może zapychać łączę tak ,ze nie chce chodzić internet? Sciągałam 3 pliki przez kilka godzin i strony przestały się wyświetlać, ale gg chodziło. Prędkość wszystkich ściąganych plików nie przekraczała 1kB/s ( z takiego serwera :frowning: )

Mam net z kablówki 128kb/s

Pozdrawiam :slight_smile:

Witaj Alien24! :slight_smile:

Z całą pewnością - FlashGet nie jest winien temu, że primo: zapchał Ci łącze; secundo: ściągał Ci pliki w żółwim tempie!

FlashGet jest “przyspieszaczem ściągania” i np. dzięki temu progsowi mój speed przy ściąganiu z oficjalnych witryn - wynosi średnio ± 100 kB/s!

Na 100% nie jest winien FlashGet, być może trafiłaś na “zapętlenie” w Twojej sieci! Radzę odczekać, bo są różne “brochy” na łączu. 8)

Ale na pewno FlashGet jest zawodowcem w ściąganiu! 8)

Waterproof ,

Trudno, żeby FlashGet ściągał 100kb/s, skoro Alien24 ma łącze

o przepustowości 128kb/s!

Alien24 ,

Tak już jest na wolniejszych liniach, że akceleratory zamulają

łącze, zwłaszcza jeśli jednocześnie ściąganych jest kilka plików. Korzystanie

z przeglądarki jest wtedy bardzo utrudnione.

Polecam LeechGet - można w nim ustawić prędkość pobierania, a poza

tym program nie zawiera komponentów szpiegowskich…

Przy takim łączu i ściąganu paru plików muli przeglądarka. Przekonałem się na własne oczy będąc u kolegi. Ma identyczna prędkość i jak ściąga więcej plików to nic innego robić nie może. :slight_smile:

Co do ustawiania prędkości pobierania,to w Flashgecie również jest takowa opcja…

Polecam program NetLimiter

nim ustawisz predkosc pobieranych plikow/ogladanie stronek zarowno z opery np. czy z menadzera plikow Flashgeta np. czy upload np. w programach p2p ,ktore tez powinno sie odpowiednio ustawic zeby

niezapychalo lacza max polowe twojej predkosci. w twoim przypadku

do 8kbs.

Mozesz skonfigurowac progs tak

ze uniemozliwi on ze twoj Flashget

bedzie bral max download twojego lacza.

Ustaw sobie np. na .korzystanie z przegladarki 25% predkosci swojego lacza czyli 4kbs ,a Flashgeta reszte ok. 12kbs

Program w sposob przejzysty takze pokazuje statystyki pobieranych plikow ,kontroluje calosc sieci i wsszystkiego co zniej korzysta

mona takze zaplanowac ograniczenia >download

w dzienniku zdarzen to dla tych co maja np.NEO+

–NetLimiter– (Trial)

http://www.netlimiter.com/download/nl_v130.exe

A co to ma wspólnego z tematem topica ??

Wymiana takich wiadomości na PW.

:arrow: KOSMOS