FlashGet-gdzie się podziały moje linki

…które ściagnąłem do tego programu z rapidshare.Myślałem,że jak wyłącze komputer to po załączeniu sam sobie zacznie pobierać.A tu się okazało,że nie ma nawet zadnego linka.O co tu chodzi?

Pliki po ściągnięciu Ci poznikały z listy czy lista plików wyparowała po wklejeniu?

Wklej jeszcze raz i zobacz.

lista plików po wklejeniu i wyłączeniu komputera znika.Po załączeniu PC, listy plików już nie było.Nie wiem czy tak ma być,czy nie.A może to trzeba zapisać gdzieś?W USDownloade-rze jest tak,że po zamknięciu programu lista linków(Plików) nieściągnietych zostaje.Myślałem,że tu jest tak samo.

Przejrzyj w opcjach flashgeta czy nie ma zaznaczonego czyszczenia listy plików po zamknięciu programu lub systemu.

nie znalazłem w opcjach czegoś takiego.Próbowałem jeszcze raz od początku wszystko ale problem nie znika.Nie dośc,że mi linki(pliki)znikają z listy to jeszcze program sam się nie uruchamia podczas startu windowsa,chociaż mam zaznaczoną opcję,aby startował.Jak dla mnie program ten jest trochę skomplikowany.Myślałem,ze jak mu wkleje linki z rapida to w dowolnym momencie będę mógł wyłączyć komputer,a po załączeniu go sam sobie zaczyna pobierać.Macie może jakąś alternatywe do tego programu?A-ha ja posiadam trochę starszą wersję FlashGet-a chyba 1.73.Wnowszej nie wiem gdzie wpisać login i hasło z rapidshare.