FlashGet + Maxthon

mam taki problem jak klikam obojetnie jaki link do ściagania pliku to nie ściaga mi go przez FlashGeta tylko przez to zwykłe okienko jakie jest w IE. Oto koniguracja Maxthona i FlashGeta:

cap9vl.jpg

cap25jr.jpg

Spróbuj pobrać jakiś plik ale będąc zalogowany w systemie na koncie z uprawnieniami administratora

cheerlie-blauw.gif

jestem adminem kompa :slight_smile:

musisz skopiować url do pliku i wtey flash get dajesz zadania --> nowe zadanie ( tam to się nawet samo wkleja ) i ok i ściąga się flasgetem

robie tak cały czas ale nie o to chodzi czemu normalna metoda nie działa :?:

nie wiem u mnie też nie działa i już się z tym pogodziłem

no cóż skoro tak też dam sobie z tym spokój

Wiem, że jest problem z FlashGetem jeśli nie jest się zalogowany jako administrator. Problem ten był opisywany na forum Maxthona. Sam nie korzystam z tego typu programów więc trudno mi cos podpowiedzieć ale poczytaj może na tamtym forum: http://forum.maxthon.com/forum/index.php?showforum=20 może znajdziesz coś na ten temat albo załóż tam temat. Prawdopodobnie Tara postara się pomóc.

Nie znam osoby więcej wiedzącej o tajemnicach Maxthona :wink:

Mam nadzjeje, że Moderatorzy nie pogniewają się za podanie tego linku bo podaje go w ramach pomocy :wink:

zainstaluj sobie firefox i wtyczkę flashgot i flashget integruje się z przeglądarką :stuck_out_tongue:

problem rozwiazany zmieniłem na ReGet i hula az miło