Flashget+rapidshare jak skonfigurować?


(antiferno) #1

mam konto premium RS i chcialem sciagac pliki za pomoca flashgeta ... no i mam z tym problem :confused:

wyskakuje okienko monitora schowka wybieram sciezke , ustawiam logowanie sie na serwerze wpisujac dane z konta premium i ...sciaga 4kb plik rar zamiast 100mb :expressionless:


(Shadowk) #2

Ściągnij jDownloader albo USDownloader. Flashget nie umożliwia pobierania z rapidshare, obsługuje tylko bezpośrednie linki.


(mohames) #3

ściągnij FlashGot dodatek do Firefoxa, potem zaloguj się w firefoxie na rapidzie i spróbuj ponownie. U mnie działa bez zarzutu.

Ściągnij jDownloader albo USDownloader. Flashget nie umożliwia pobierania z rapidshare, obsługuje tylko bezpośrednie linki.

^

śmieszne, no chyba, że te kilkanaście GB ściągniete Flashgetem były z innego serwera niż rapidshare, chociaż w linku pisało rapidshare o.O


(antiferno) #4

ehhh a bez tego firefoxa?


(Shadowk) #5

Z tego co wiem, to flashgot przechwytuje bezpośredni link po tym jak klikniesz download na rapidzie i daje go flashgetowi, a więc sam flashget nie obsługuje rapidshare tylko linki bezpośrednio do plików. Chyba, że coś się zmieniło, bo dawno nie używałem tej wtyczki.

W każdym razie jdownloader i tak jest wygodniejszy. Kopiujesz linki i pobierasz, bez nieptrzebnego klikania i logowania. Ma masę wtyczek i obsługuje większość hostingów.


(Chillout) #6

viewtopic.php?t=193176