FlashGet wznawianie downloadu plików niewidocznych na liście

Hej,mam problem z flashgetem.Pobierałam przez niego kilka plikow. Nie mialam pradu.Gdy właczylam ponownie,lista programu była pusla.W katalogu programu pobierane pliki sa,ale jak zrobic by je zaimportowac do ponownego pobierania.Tak by to co już zdarzyło sie pobarac nie poszło na marne.Bardzo prosze o pomoc w tym temacie.Będe bardzo wdzieczna.Pozdrawiam

===================

Ile jeszcze razy będziesz zmienić tytuł??

Monczkin.

Nazwij temat konkretniej i popraw błędy w poscie. Na forum piszemy po polsku.

malamalutka chyba musisz jeszcze raz pobrać… ;/

Chodzi o to by pobieranie wznowić .Jak np. plik miał 700MB ,mi pobrało 680MB. Jest to możliwe?Proszę o pomoc.

W flashGet w lewym gornym rogu sa foldery :

Download

Downloaded

Deleted

Kliknij prawym na download i obadaj do jakiego folderu sie odnosi, mozliwe ze niektore czesci przeniosl juz do sciagnietych to wtedy musisz skopiowac je z powrotem do download.Powinno pomoc…

A może to trzeba File, Import broken? Bo może jak by to zrobić to pobierane pliki “wróciłyby” do listy pobieranych i pobieranie szło by dalej.Dobrze myśle czy nie?

nom Chyba tak;)Zastanawiam sie czemu jeszce nie sprobowales:P:P

Moge próbować,ale chcialabym aby doświadczony użytkownik mi pomógł.A ja moge błąd zrobić.

Klikasz na to File >>Import Broken i wybierasz plik (C:/download) ktory ci uciekl po wylaczeniu kompa;)i bedzie smigac;)

No i zrobiłam tak,ale pojawia sią ten plik.Ale tam gdzie pisała wielkość np 700 MB, pisze wielkość jak została pobrana np 500MB i nic się nie wznawia.Prosze o pomoc!!

Chyba od nowa trzeba.

Chyba można przywrócić,jak jest taka opcja.Tylko ,że ja nie potrafie! !!Tylu jest posiadaczy FlashGeta i nikt nie chce mi pokoleji objaśnić co i jak.Bardzo prosze .Będę bardzo wdzieczna.