Flashget2.0 + rapidshare premium. Jak to ustawić?

Witam, mam program flashget 2.0 oraz rapidshare konto premium.

Ale niestety nie wiem jak skonfigurować program.

Wchodzę opcje -> proxy:

Wybieram:

HTTP

Wpisuje host:

rapidshare.com

Port: 80

oraz login i hasło

Niestety nie działa. Proszę o pomoc.

tez jestem ciekawy jak ustawic FlashGeta z rapidem mi chodzi o zwykle konto free,al pewnie tak samo jest jak z kontem Premium,jesli ktos wie to niech opisze jak to zrobic

Hej

Nie używam Flashgeta na co dzien ale postaram sie pomóc.

Kiedy dodajesz link do listy kliknij “More Info” zaptaszkuj pole “Login to server” i wpisz tam swoje dane.

Screen

Co do konta Free nie mam pojęcia bo nie używam. :stuck_out_tongue:

po pierwsze na koncie free nie da się ściągać flashgetem, jest do tego specjalny program universal share downloader, który to opisałem w tym temacie, jest tam jak nim ściągać z rapidshare na free userze:

viewtopic.php?f=15&t=266031&p=1770883#p1770883

a co do flashgeta to tylko działa na koncie premium, musisz zrobić tak:

  1. musisz mieć login i hasło do konta premium

2.otwierasz flashgeta, dodajesz linki, możesz dodać kilka na raz,

  1. wyświetli ci się monit o miejsce zapisania pliku, na ile części podzielić plik i najważniejsze będzie tam pole Loguj na serwerze, tam wpisujesz swój login i hasło do konta premium i dajesz ok

  2. wyskoczy ci monit czy te ustawienia zastosować do wszystkich plików, dajesz na tak

i jeszcze jedno bym zapomniał :idea: musisz w opcjach flashgeta ustawić ilość jednoczesznych pobierań na 1, bo inaczej mogą być problemy, jak tak ustawisz to automatycznie po pobraniu jednego pliku zacznie się pobieranie drugiego

tak to mniej więcej wygląda w moim przypadku, mam flash get 1.9.6 :slight_smile:

Zrobiłem tak jak kazałeś, ale program pobiera mi 3kb pliki.

Powiem wam tak.

Po pierwsze: FlashGet 2.xx za chiny ludowe nie chce dodać do listy paru plików na raz a jak już to zrobi to ściąga po tzy kb wiec kicha

Po drugie: wie ktoś jak wupier… ten zasr… pasek z reklamami z FG 1.8?? cały czas mi pokazuje błąd i czy debugować no tragedia poprostu.

Po trzecie jak ktoś używa FG 2.0 to ciech się wypowie a nie ci którzy mają 1.8 bo to nie to samo.

Czekam na opinie i odpowiedzi.

Pozdrawiam!!

Po co odnawiasz temat z 2008 roku?