Flatout - problem z gra :[

no to tak giera wypas bo widziałem u kumpla ale co z tego jak u mnie nie chodzi znaczy chodzi jak jestem w menu głównym jak tylko włączam wyścig od razu robi mi sie restart kompa czy ktoś wie o co biega :o :o

(moj sprzet to amd athlon 1.8 ge-force 4200Ti soundblaster platinium 256DDR-Ram 333hz)

if sambady noł łot iz goin an tel mi plis :shock:

buhy

przeskanuj kompa [miałem takie coś ale w innej grze, to był wirus] :slight_smile:

Sprawdź programem speedfan dostępnym w vortalu ( http://www.dobreprogramy.pl ),czy procek się nie przegrzewa. Jak nie to,to zasiłka może nie wyrabiać.

Jaki masz zasilacz??

Na prąd :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

wątpie żeby procek się grzał, przecież ja też tak miałem, a przy grze takiej syfiatej, że FalOut to grafe ma 2x tyle :]

wirus to na pewno nie jest bo skanowłem i nic nie znalazł zasilacz mam 300W ale odłaczyłem cd-rom i nagryware i to samo czyli nie zasilanie poza tym problem nie pojawiał sie przy innych grach :shock: :? :shock:

mieliście kiedys podobną sytuacje ktoś wie o co chodzi ???

Ja mam teraz takie coś z Colinem 05, ale zamiast restart to mi wywala niebieski ekran, że komputer musi zostać zrestatrowany i inne p/…/ o sterownikach biosu. XP mam.

no a ja mam jeszcze inny problem

zainstalowalem wszystko ok

odpalam i po skonczeniu sie intra wywala mi “Runtime error” wciskam ok i sie wylacza gra i tak calyc zas

Jak ktos wie o co chodzi to pls napiszcie

gg: 8949618

Mialem to samo.

Wina jest w sterownikach od nVidi.

Mianowicie zainstaluje ster.: 61.77 a wywal najnowsze 66.93.

Wtedy wszystko bedzie chodzic bez zazutu.

ale ja mam Radeona 9550 i zainstalowane omegi doklanie “rad_w2kxp_omega_2590” mozliwe ze to wina sterownikow??? :confused:

Update:

napewno to nie jest wina sterownikow oddinstalowalem omegi i zainstalowalem dna na nich to samo dla pewnosci jeszcze zainstalowalem te co dostalem z grafa i tez to samo :confused: