floAt's Mobile Agent

poszukuje pelnej wersji tego programu z opisem jak go ustawic

Konfiguracja programu floAt’s Mobile Agent.

Otwieramy program i wchdzimy w opcje .Port, w „Port” wybieramy do jakiego portu com podłączyliśmy kabel, w „Baudrate” ustawiamy 9600 (maxymalna prędkość przy której będzie poprawnie działał kabelek), w „RTS” ustawiamy Enabled, w „DTR” Disabled. Po tych ustawieniach przechodzimy do zakładki OBEX. „Max Packet size” ustawiamy na 1024, następnie zaznaczamy ptaszka przy „Disable IrmcSync”, a przy „Disable OBEX” ptaszka być nie może ! (ważne). Zatwierdzamy wszystko naciskając OK. Wybieramy w górnym pasku menu Phone > Conect i czekamy, aż komputer się połączy z telefonem. Aby przesłać pliki do telefonu wybieramy Action > Upload i wybrać jaki plik chcemy przesłać. Należy jednak pamiętać że przed tą operacja należy w telefonie wyłączyć menu które pojawia się w momencie połączenia telefonu z komputerem, jeśli tego nie zrobimy program cały czas będzie nam wywalał błąd.

witam:) programik ktorego szukasz znajdziesz tu. a co do opisu to podaj dokladny model telefonu jaki chcesz podlaczyc pod komputer, wtedy podam Ci co i gdzie jak ustawic. pozdrawiam

przy laczeniu zawiesza mi sie program nie wiem czemu,chyba bede kozystal ze standardowego programu dolaczonego do fona

Złączono Posta : 20.12.2005 (Wto) 21:30

dobra juz jakos sobie poradzilem ale myslalem ze ten program jest szybszy

mam SE T630 i prosze mi wytlumaczyc (zaczynajac od samej instalacji programu) wszystko tak jak dla dziecka :frowning:

walczylem caly 1 dzien swiat i wygralem-nie wiem jak ale bangla-nalezy odczytac ip bluetootha i zainstalowac-jest 1 feler-po 12 godzinach zegnaj baterio

Nieh ktoś mi da sterowniki do kabla USB DATA CABLE UNIT! !!

A mi się też zawiesza co trzeba ustawić prosze odpiszcie :frowning:

Mi też się zawiesza, posiadam SE T630 . Ile trwa łączenie z telefonem przez kabel i jak zapobiec wieszaniu ?

Łączenie trwa 5 sekund … Mi się raz na 10 razy nie zawiesi w K300i ale ja też prosze o odpowiedź na jak

:frowning:

ej ten programik obsługuje K300i :wink:

Aha jaki port to usb ???

obluguje k300i bo czasem sie laczylem ale wiecej razy mi sie zawiesil dlatego uzywam file manager

Aaaa…Mazek ja mam tak samo myślałem,że może już się dowiedziałeś czemu … jak ktoś wie prosze napiszcie jaka może być przyczyna tych zawieszek :frowning:

dzisiaj rano mi sie udalo polaczyc 2 razy pod rzad ale ale wieczorem prubowalem 10 razy i lipa moze ktos z was ma dobra wersje tego programu po polsku

ja mam taki problem ze po polaczeniu nie wyswietla mi tego menu float w telefonie do zarzadzania plikami w kompie??

widze ze odkopales stary temat i ci polecam zainstalowanie MyPhoneExplorer

http://www.strefasoftu.net/index.php?si … gle&id=727