floAt's Mobile Agent

(Maciejboss) #1

poszukuje pelnej wersji tego programu z opisem jak go ustawic

(Zizi) #2

Konfiguracja programu floAt's Mobile Agent.

Otwieramy program i wchdzimy w opcje .Port, w „Port” wybieramy do jakiego portu com podłączyliśmy kabel, w „Baudrate” ustawiamy 9600 (maxymalna prędkość przy której będzie poprawnie działał kabelek), w „RTS” ustawiamy Enabled, w „DTR” Disabled. Po tych ustawieniach przechodzimy do zakładki OBEX. „Max Packet size” ustawiamy na 1024, następnie zaznaczamy ptaszka przy „Disable IrmcSync”, a przy „Disable OBEX” ptaszka być nie może ! (ważne). Zatwierdzamy wszystko naciskając OK. Wybieramy w górnym pasku menu Phone > Conect i czekamy, aż komputer się połączy z telefonem. Aby przesłać pliki do telefonu wybieramy Action > Upload i wybrać jaki plik chcemy przesłać. Należy jednak pamiętać że przed tą operacja należy w telefonie wyłączyć menu które pojawia się w momencie połączenia telefonu z komputerem, jeśli tego nie zrobimy program cały czas będzie nam wywalał błąd.

(Derkoch) #3

witam:) programik ktorego szukasz znajdziesz tu. a co do opisu to podaj dokladny model telefonu jaki chcesz podlaczyc pod komputer, wtedy podam Ci co i gdzie jak ustawic. pozdrawiam

(Maciejboss) #4

przy laczeniu zawiesza mi sie program nie wiem czemu,chyba bede kozystal ze standardowego programu dolaczonego do fona

Złączono Posta : 20.12.2005 (Wto) 21:30

dobra juz jakos sobie poradzilem ale myslalem ze ten program jest szybszy

(Złośnica) #5

mam SE T630 i prosze mi wytlumaczyc (zaczynajac od samej instalacji programu) wszystko tak jak dla dziecka :frowning:

(Owicz0) #6

walczylem caly 1 dzien swiat i wygralem-nie wiem jak ale bangla-nalezy odczytac ip bluetootha i zainstalowac-jest 1 feler-po 12 godzinach zegnaj baterio

(Maciek94) #7

Nieh ktoś mi da sterowniki do kabla USB DATA CABLE UNIT! !!

(Łosiunio) #8

A mi się też zawiesza co trzeba ustawić prosze odpiszcie :frowning:

(TopuŚ) #9

Mi też się zawiesza, posiadam SE T630 . Ile trwa łączenie z telefonem przez kabel i jak zapobiec wieszaniu ?

(Łosiunio) #10

Łączenie trwa 5 sekund ... Mi się raz na 10 razy nie zawiesi w K300i ale ja też prosze o odpowiedź na jak

:frowning:

(David 93) #11

ej ten programik obsługuje K300i :wink:

Aha jaki port to usb ???

(Maciejboss) #12

obluguje k300i bo czasem sie laczylem ale wiecej razy mi sie zawiesil dlatego uzywam file manager

(Łosiunio) #13

Aaaa...Mazek ja mam tak samo myślałem,że może już się dowiedziałeś czemu ... jak ktoś wie prosze napiszcie jaka może być przyczyna tych zawieszek :frowning:

(Maciejboss) #14

dzisiaj rano mi sie udalo polaczyc 2 razy pod rzad ale ale wieczorem prubowalem 10 razy i lipa moze ktos z was ma dobra wersje tego programu po polsku

(Magik Thc) #15

ja mam taki problem ze po polaczeniu nie wyswietla mi tego menu float w telefonie do zarzadzania plikami w kompie??

(Maciejboss) #16

widze ze odkopales stary temat i ci polecam zainstalowanie MyPhoneExplorer

http://www.strefasoftu.net/index.php?si ... gle&id=727