Floppy disc fail (40)

mam problem wywala mi taki błąd podczas odpalania komputera… komputer pika raz na poczatku wlacza sie strona gdzie wchodzi sie do biosa i sie na chwile przywiesza… za chwile laduja sie dyski i to wyskakuje… najlepsze jest to ze komputer nie ma stacji dyskietek wogole… a jesli wejde w biosa i wyjde z niego to komputer sie resetuje i o d nowa to samo… tak samo jak wcisne f1 zeby kontynuowac… co trzeba zrobic pomozcie prosze,

wejdź do Boisu i sprawdż czy nie masz ustawionego First Boot Device na Floopy Disk

czytalem juz ze trzeba sprawdzic czy dyskietki dobrze podpiete tylko ze ja ich nie mam a i nie grzebalem w biosie nic ani w srodku… mam usb z przodu rozwalone bo plastikowe plytki wychodza i wczesniej jak podpinalem blueconecta i mocniej wciskalem to komputer sie resetowal pewnie jakies zwarcie sie robilo ale czy to moze byc od tego?

Dodane 05.08.2009 (Śr) 10:44

nie mam ustawionego first mam hard disk a second cd rom a 3 i 4 nie mam wogole jest none

Dodane 05.08.2009 (Śr) 10:45

najgorsze wlasnie jest to ze komputer sie nie wlacza tylko resetuje…

Dodane 05.08.2009 (Śr) 11:41

chyba nikt nie wie nic :frowning:

maruzi ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.