Flyff a nowy laptop

Witam.

Kupiłem jakoś pół roku temu nowego laptopa. Na starym komputerze bez problemu działała mi gra “Flyff” która ma niskie wymagania sprzętowe itp. a jednak na tym nowym mi nie dziala. Ten laptop to SAMSUNG 305V5a - T03 a karta graficzna to AMD Radeon HD6620G. Może potrzebne mi są jakieś sterowniki czy coś? Czy czego może to być wina? Prosiłbym o radę ponieważ bardzo zależy mi na tym żeby tą grę naprawić.

Z góry dziękuję. :slight_smile:

a co dokładnie się dzieje, ze gra nie działa? jakieś komunikaty wyskakują?

poza tym, jeśli miałbym problem z grą, szukałbym pomocy albo u twórców, albo na oficjalnym forum gry.

Gra się ładuje i przed włączeniem okna logowania nagle się wyłącza =/ Myślę, że problem może tkwić w GameGuardzie bo w ogóle nie wyskakuje jego okienko co na komputerze pojawia się normalnie.

jakiś program antywirusowy/zaporę masz zainstalowana na laptopie?

AVG Anti-Virus free 2012 i jakieś Virus Pattern version AV

skoro to blokuje gameguarda to albo dodaj to do wyjatków (gameguard.des o ile pamietam to plik z ktorym ma problemy wiekszosc antywirow) albo odinstaluj gre, antywirusy, przeczysc rejestr ccleanerem i usun pozostalosci po nich, nastepnie zainstaluj sama gre i zobacz czy smiga - wykluczysz wtedy problem z antywirusem. jak bedzie dzialac, to zainstaluj jeden antywirus (do wyboru przez ciebie, sam polecalbym albo avire - bezplatny, albo nortona - platny) i dodaj go do wyjątków, ewentualnie caly katalog z grą dodaj do wyjątkow.

Nie jestem za bardzo obeznany w komputerach, więc jak dodać do wyjątków? Poza tym, sama gra bez game guarda nie odpali, to jest wymagany program żeby gra działała.

Spróbowałem wyłączyć anty wirusy i dalej nie działa ;/

antywirus jest od tego żeby blokował szkodliwe (wg niego) oprogramowanie, i ewentualnie przenosił je do kwarantanny. sugerowałbym odinstalowanie gry i zainstalowanie jej ponownie przy wyłączonym antywirusie.

jeśli chodzi o dodawanie do wyjątków, to proszę bardzo: link pokazuje, jak dodać katalog lub plik do wyjątków jeśli chodzi o AVG.