FM 2006 - spolszczenie

Szukam spolszczenia do Football Managera 2006. Ale chodzi mi o takie PEŁNE, a nie o takie, co spolszcza tylko część.

Pełne spolszczenie:

http://rapidshare.de/files/7180974/polish.ltc.html

Dzięki :).

OT: Nie wiedziałem, że w Polsce można kupić niepolską wersję :roll:

A no mozna :).

Gdzie?

Może kupił w Anglii, po co dociekać ?? :?

To może po co się pytać skoro w Polsce wszystkie kopie są do kupienia w prof. polskiej wersji językowej? Hm? Pomyślałeś o tym?

A wersja z kupnem w Anglii wydaje mnie się nieporozumieniem.

w Anglii wyszła troszke wcześniej kuzyn kupił mu i wysłał…

Może miał ochote kupić w Anglii jakie to nieporozumienie ?? :?

To niech może sam Torres się wypowie. Bo zaraz pomyślę, że co drugi nastolatek w Polsce ma rodzinę w Anglii, która na dodatek wysyła mu gry… Paranoja…

Wiedziałem, że zaraz ktoś się będzie czepiał. Kupiłem angielską wersję nie w Polsce, w pewnym zagranicznym sklepie internetowym.

Skoro tak, to mogłeś to napisać od razu. Bo teraz te Twoje ‘wyjaśnienia’ są mniej wiarygodne niźli miałbyś od tego zacząć.

Wierzę Ci, ale ja mam swoje (trochę odmienne) zdanie na ten temat, a tą wersję po prostu przyjmuję do wiadomości. Z mojej strony EOT.

Nie mogłem, bo nie mam się z czego tłumaczyć ;-).

EOT.

I jak zapisze na pulpicie to co zrobic z tym spolszczeniem żeby faajnie chodziło??? Odpiszcie. Pozdrawiam :smiley:

jesli jest to plik polish.ltc a nie wydaje mi sie aby moglo byc inaczej choc nie sprawdzalem linka to musisz wrzucic go do folderu z gra w katalog data/languages a nastepnie zmienic jezyk na polski w menu w grze

Siemka. A jakie to jets spolszczenie? PEŁNE czy takie troche?? odpiszcie! Pozdrawiam :twisted:

Troche :?

Dysponuje pelnym

gg 4265945

To po oc by podawał spolszczenie częściowe jak “Torres” chciał pełne?? :roll:

Złączono Posta : 04.02.2006 (Sob) 16:10

Pisze do “wampiro” a on nie odpisuje… :-o

Bo nigdzie nie ma pełnego spolszczenia.Nawet w pudełkowej wersji PL nie jest gra całkowicie spolszczona.Więcej w CD Action w poprzednik numerze.