Fm 2006

Jestem podłamany jeszcze niedawno miałem 7 miejsce w lidze angielskiej wszyscy byli zadowolenia, aż tak nagle ciągle przegrywam mecze niewiem dlaczego zmieniłem nawet taktyke ale to nic nie dało zawodnicy prawie wszyscy zdrowi i w pełni sił grają jak cioty nawet moje supergwiazdy. Co mam zrobić(Grałem taktykom 4-1-2-2-1 podobno najlepsza taktyka)

Mi się też tak zdarza, że raz grają lepiej,a raz gorzej…, długo Ci trwa te osłabienie?

Co do taktyki to ja preferuję 2 napastników, ale myślę, że po jakimś czasie powinno Ci to przejść…

dlugo bardzo

na 9 spotkan 2 remisy i 7 przegranych

Zawsze w sezonie jest kryzys. ale aż takiego nie miałem. Zwróć uwagę w jaki sposób najczęściej tracisz bramki i czego brakuje twoim graczom w grze a potem postaraj się to wyeliminować.

Witam mam taki mały problem otóż to niewiem czemu ale coś się zmieniło tylko niewiem czy od momentu zainstalowania patcha 6.0.3 czy dema FM 2007 bo zainstalowałem to praktycznie w tym samym czasie a mianowicie chodzi mi o to że przy atrybutach nie ma w liczbach opisanych ich tylko są jakieś paski a ja tak to długo nie pogram bo nie kumam za bardzo ile jest i druga rzecz u góry na czerwonym tle pod nazwiskiem są jakieś cyfry wcześniej ich tam nie było o ile się nie mylę to pisało tam skąd jest zawodnik czy coś takiego

screen: http://img267.imageshack.us/my.php?image=problemtp2.png

Z góry wielkie dzięki za szybko pomoc co zrobić aby spowrotem było tak że w atrybutach będą cyferki i tam pod nazwiskiem nie będzie tym liczb tylko to co było wcześniej.

Opcje \ Ustawienia \ Pokazuj graficzne atrybuty w profilu - Odznacz tą opcje i będziesz miał cyfry w profilu gracza zamiast wskaźnika graficznego.

Opcje \ Ustawienia \ Pokazuj ID - Odznacz tą opcje i u góry pod nazwiskiem będziesz miał zespół w jakim gra.

Pozdro!

aha wielkie dzięki bo już mnie to tak wkurzało że masakra a myślałem że to od patcha albo coś w tym stylu a tu ustawienia.

A i tak apropo to mam taki problem bo ściągnełem sobie takie coś do treningów żeby niby szybciej przyrstały umiejętności a nazywa się to cheattrening po rozpakowaniu jest tam parę plików z rozszerzeniem tsh może ktoś wie jak zrobić żeby to działało. Z góry wielkie dzięki.