Fm 2006

(Maartin 14) #1

Jestem podłamany jeszcze niedawno miałem 7 miejsce w lidze angielskiej wszyscy byli zadowolenia, aż tak nagle ciągle przegrywam mecze niewiem dlaczego zmieniłem nawet taktyke ale to nic nie dało zawodnicy prawie wszyscy zdrowi i w pełni sił grają jak cioty nawet moje supergwiazdy. Co mam zrobić(Grałem taktykom 4-1-2-2-1 podobno najlepsza taktyka)

(Kicior) #2

Mi się też tak zdarza, że raz grają lepiej,a raz gorzej…, długo Ci trwa te osłabienie?

Co do taktyki to ja preferuję 2 napastników, ale myślę, że po jakimś czasie powinno Ci to przejść…

(Maartin 14) #3

dlugo bardzo

na 9 spotkan 2 remisy i 7 przegranych

(Maesky) #4

Zawsze w sezonie jest kryzys. ale aż takiego nie miałem. Zwróć uwagę w jaki sposób najczęściej tracisz bramki i czego brakuje twoim graczom w grze a potem postaraj się to wyeliminować.

(Michalo17) #5

Witam mam taki mały problem otóż to niewiem czemu ale coś się zmieniło tylko niewiem czy od momentu zainstalowania patcha 6.0.3 czy dema FM 2007 bo zainstalowałem to praktycznie w tym samym czasie a mianowicie chodzi mi o to że przy atrybutach nie ma w liczbach opisanych ich tylko są jakieś paski a ja tak to długo nie pogram bo nie kumam za bardzo ile jest i druga rzecz u góry na czerwonym tle pod nazwiskiem są jakieś cyfry wcześniej ich tam nie było o ile się nie mylę to pisało tam skąd jest zawodnik czy coś takiego

screen: http://img267.imageshack.us/my.php?image=problemtp2.png

Z góry wielkie dzięki za szybko pomoc co zrobić aby spowrotem było tak że w atrybutach będą cyferki i tam pod nazwiskiem nie będzie tym liczb tylko to co było wcześniej.

(Kubusthc) #6

Opcje \ Ustawienia \ Pokazuj graficzne atrybuty w profilu - Odznacz tą opcje i będziesz miał cyfry w profilu gracza zamiast wskaźnika graficznego.

Opcje \ Ustawienia \ Pokazuj ID - Odznacz tą opcje i u góry pod nazwiskiem będziesz miał zespół w jakim gra.

Pozdro!

(Michalo17) #7

aha wielkie dzięki bo już mnie to tak wkurzało że masakra a myślałem że to od patcha albo coś w tym stylu a tu ustawienia.

A i tak apropo to mam taki problem bo ściągnełem sobie takie coś do treningów żeby niby szybciej przyrstały umiejętności a nazywa się to cheattrening po rozpakowaniu jest tam parę plików z rozszerzeniem tsh może ktoś wie jak zrobić żeby to działało. Z góry wielkie dzięki.