FM 2007, najlepsza taktyka dla FCB

Jaka jest n ajlepsza taktyka dla Barcelony w FM 2007?

http://www.forumfm.pl, tutaj masz taktyki, nie jest ich dużo ale możesz pogadać na forum z innymi graczami. Niesety, aby napisać, jak wiadomo trzeba się zarejestrować :slight_smile:

Do mnie na gg możesz zagadać.

A teraz parę słów od fm’maniaka :smiley:

-Najlepsze taktyki nie są skomplikowane…

-W tym fm jest nowy silnik meczowy i gdy widzisz że rywale zaczynają lepiej grać wystarczy zmienić w taktyce kosmetycznie, i zawodnika lub dwóch.

-Jeśli chodzi o grę barceloną to nie ma prawie problemu bo tam masz zawodników do wymiany na każdą pozycję.(Warto czasem pograć słabszymi klubami.)

A teraz do tematu :smiley:

Najlepsza taktyka jest taka w której wykorzystujesz maksymalnie ofensywe i defensywę zespołu.(Mówię ci smak sukcesu zawsze jest największy wtedy kiedy wszystko zrobisz sam… )

A może mi ktoś podać konkretną aktykę, njalepszą? (np. 4-4-2 itp)

http://forumcm.net/index.php?showtopic=9571

Taktyki uważane za najlepsze na forum.

Na tym Forum możesz zapytać o taktykę jasnoxa do fm07… taktyka oparta na 4-1-2-1-2(diamond) Niczym niegdyś Polska rozwalasz obronę przeciwnika :smiley:

Nie ma najlepszej taktyki. To wszytsko zależy od zespołu. Dla Barcy najlepsza jest: 4 obrońców (2 libero), defensywny pomocnik, 2 pomocników, 2 skrzydłowych i jeden napastnik. Taka jaką Barca gra do tej pory w La Liga.

Barca nie może miec fajnej taktyki he :smiley: :smiley: :smiley:

CHELSEA NAJLEPSZA JEST 8) 8) 8) 8)

zakus synu, lepiej skasuj podpis :x

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 19:16

:badgrin: Aha to znaczy, że Chel$ea jest najlepsza ponieważ ma dużo kasy. Trzeba było tak od razu :shock:

ja gram także w football manager i świetnie spisuje mi się taktyka jasonxa rojiblancos ale musisz mieć dobrych zawodników na każdą pozycje :slight_smile: