FM 2008 - Taktyka

Witam!

Ostatnio gram w Football manager 2008, no i niestety mam problem w 2005,2006,2007 wygrywałem bardzo często a teraz to rzadkość potencjalnie słabsi rywale mnie ogrywają, wiem że taktyka jest bardzo ważna ale niestety moje doświadczenie jest chyba zbyt małe mógłby ktoś troszke mnie poduczyc doradzic co robić gdy się przegrywa 1-0 bądź 2-0, a gdy wygrywa 1-0 albo 2-0. Bardzo potrzebuje takich wskazówek, również chciałbym się dowiedzieć co robić gdy musze wygrać a wciąż remis.

Gram West Ham United i przeważnie mam wiele akcji ale w 90% broni bramkarz bądź obrona sobie radzi.

Pozdrawiam

fm w wersji 2k8 jest znacznie trudniejszy od poprzedników -wiem bo sam gram od cm4 8)

w 2k8 wg mnie najlepszą taktyka jest 4-4-2

pytaj tutaj >> http://www.cmrev.com

ja źle napisałem chodzi mi o polecenia dla drużyny i piłkarzy:), ale teraz gram to 3 mecz pod rzad wygralem i remis z chelsea:D

to zależy od wielu czynników :stuck_out_tongue:

  • grasz u siebie czy wyjazd i z kim, na wyjeździe z dobrymi klubami graj defensywnie, kontrataki, etc.

  • pogoda, jak pada to raczej nie zagrasz szybkich piłek

  • ustaw krycie swoim obrońcą żeby chodzili za najlepszym(i) napastnikami i of. pomoc.

itd…

graj a sam dojdziesz do najlepszych ustawień

PS. w 2k7 wygrałem lige mistrzów 6 czy 7 razy z rzędu wisłą kraków :stuck_out_tongue:

w 2007 chłopie ja arabskimi ligami wygrywalem :wink: bo tam masz jedna taktyke i wygrywasz:)

Chciałbym jedną konkretną rade, jak zachować się kiedy gram 60min bardzo efektownie ale mało skutecznie potem przeciwnik zaczyna grać dużą ilością podań w końcu podchodzą do mojej bramki i mi strzelają gola:/

musisz sam poprobowac taktyki, ulozsobie pograj pare meczy i zobaczysz jak bedzie, ja gram zawsze 4-3-1-2, i gram pilke ofensywna… :stuck_out_tongue: 8)