Folder Cache

Witam,

Używam Firefoxa. Ostatnio potrzebowałem ściągnąć plik flv ze strony internetowej, więc wszedłem do folderu C:\Users\Ja\Ustawienia lokalne\Temp\Cache zmieniając po drodze ustawienia zabezpieczeń i po prostu czekalem aż film sie zbuforuje, zmieniałem rozszerzenie, wszystko ładnie działało. Po restarcie chciałem wykonać to samo, jednak żadne pliku w tym folderze już się nie pojawiają. Dlaczego? Co zrobić, żeby to znowu działało?

Pozdrawiam

Widocznie system lub przeglądarka czyści folder Cache po restarcie.Jest to normalne, ponieważ po zamknięciu przeglądarki pliki w folderze Cache stają się bezużyteczne, i zaśmiecają system.Jak zmieniasz rozszerzenie pliku, to skopiuj go także do innej lokalizacji, i wtedy będzie działać.

Chodziło mi o to, że żadne pliki nie chcą się więcej pojawiać w tym folderze, ale to już nie ważne. Okazało się, że program Orbit Downloader (który wcześniej odinstalowałem) w jakiś dziwny sposób tam przekierowywał pliki i dlatego można było je kopiować i zgrywać na inną partycję.

Dzięki pozdrawiam

zawsze możesz używać programu do ściąganiu filmów z internetu

A wspomniany 1 post wyżej program Orbit Downloader, to nie posiada takiej funkcji?

Mi się zdaje, że tak.

jerdenk ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.