Folder Ktorego nie da sie usunac

Na wstepie chce wyjascic iz wiem ze tego typu tematow bylo z tysiac .ale zaden ze znanych mi sposobow nie jest skuteczny .probowalem wiersz polecen ,dosa i mase programow .sa to dokladnie dwa foldery ktore nie sa na partycji systemowej .sa to foldery wydaje mi sie po jakiejs aktualizacji systemu .nie jestem w stanie ich usunac ale zawsze byly puste(bo jakis czas temu usunełem zawartos o dziwo normalnie) wiec raczej mi az tak nie wadzily , a teraz niechciacy przeciagnelm folder ktory wazyl 30 gb .wkopiowalo go do jednego z tych folderow i ani nie jestem w stanie odzyskac danych ani nie jestem w stanie tego skasowac co daje mi 30 gb zamrozonego miejsca .mam nadzieje ze ktos z was mi pomoze bo ostatecznoscia jest format tej partycji .a wyniesie mnie to straszne pieniadze gdy bede musial wszystkie dane wypalac na plyty :smiley:

pozdro ,Szfagier

Próbowałeś Unlocker’ a?

Ewentualnie: http://www.idg.pl/ftp/pc_9629/Pocket.Ki … 0.648.html

probowalem

oczywiscie ze tak .

Topik na temat usuwania: viewtopic.php?f=7&t=223203&p=1567312&hilit=usuwanie+folderu#p1567312

Po pierwsze sprawdź, czy jakiś proces który uruchamia się podczas startu systemu operacyjnego nie odwołuje się do tego folderu. Jeżeli tak to go nie usuniesz dopóki nie wyłączysz tego procesu.

Jeżeli nie zauważyłeś nic podobnego, to wyłączaj wszystkie procesy po kolei, pozostaw tylko procesy krytyczne systemu i wtedy spróbuj.

Co nie wcale nie wyklucza, że są to foldery systemowe.

Coś mało danych podałeś, żeby udzielić Ci skutecznej pomocy.

Niestety nie poszlo :cry:

Mam tak zasmiecony komputer i na tyle sie na tym nie znam ze moglbym nie wykryc tegp procesu . btw Probowalem pod awaryjnym wiec to chyba w jakims stopniu wyjasnia sprawe

okej postaram sie bardzie :smiley:

-dwa foldery nie na partycji systemowej

-jeden nazywa sie e3ceeb866c17869f2d93b841 a drugi 08044b6a0681e48b0f

podczas proby usuwania pisze ze nie mam dostepu ( i od razu zaznacze ze jestem jedynym uzytkownikiem mojego komputera :smiley: i mam uprawnienia admina ble ble vle ) oraz ze mam niby sprawdzic ze plik nie jest teraz uzywany .

-tak jak wspomnialem sa to prawdopodobnie foldery bo jakims update cie windy ktory odbyl sie jakis czas temu

w srodku kazdego folderu jest pusty folder i386 z ktorym sytuacja jest podobna .

Wiecej rzeczy nie jestem w stanie wymyslec na temat mojego ptoblemu jak bys chcial wiedziec wiecej to prosze napisz co mam jeszcze powiedziec

z gory dzieki za pomoc , a na pewno sie przyda :smiley:

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 7:38 został dopisany post przez szfagier

wiem ze na tym forum siedzi duzo osob ktore sie bardziej znaja niz ja wiec chcial bym poprosic jeszcze raz o pomoc .jeli komus brakuje danych prosze to napisac a ja podam .

z gory dzieki

Przejmij te foldery na własność, a następnie spróbuj usunąć. Operację rozpocznij od folderu i386.