Folder Locker 6.5.5 (Zablokowane pliki)


(Obifunal) #1

Witam, mam przeokropny problem. Nie dawno, ściągnąłem program do blokowania folderów hasłem, "Folder Locker 6.5.5"

Wszystko pięknie zaszyfrowałem,czy jakoś zablokowałem, w każdym razie musiałem włączyć program i wpisać hasło żeby włączyć coś z tego folderu.

Po około 10-20 minutach, postanowiłem jednak odblokować te foldery, więc pomyślałem, że jak odinstaluje program w trybie awaryjnym systemu Windows 7, wszystkie foldery zostaną tak jak dawniej.Niestety się myliłem i wszystkie pliki z folderu gdzieś zaginęły.Więc znowu zainstalowałem ten sam program i postanowiłem wejść w te folderu, ale przy próbie wyskakuje mi, żebym ten folder wyszukał, a następnie wpisał hasło. No z hasłem nie ma problemu, Tylko jak ja mam ten folder wyszukać, skoro go nie ma, bo jest zaszyfrowany/zablokowany lub ukryty. Wyszukać żadnego pliku się nie da, a tak się składa, że miałem tam bardzo ważny zapisany notatnik, z swego rodzaju hasłami, zapiskami i innymi BARDZO WAŻNYMI RZECZAMI.A więc proszę was, użytkowników tego forum, o pomoc w rozszyfrowaniu moich plików.

Z góry dziękuję,

Gconvi

PS. Jeżeli zły dział, to serdecznie przepraszam i proszę o przeniesienie.


(Stały_bywalec) #2

Nie wiem czy to pomoże ale spróbuj przywrócić system sprzed zaszyfrowania plików. Jeżeli to nic nie da to czekaj na inne rady kogoś kto miał do czynienia z tym programem


(Marek Krakus) #3

W opcjach foldery zaptaszkuj "pokaż ukryte pliki" potem próbuj znaleźć.Jeśli to vista lub win7 to w menu start w wyszukiwaniu wpisz ścieżkę dostępu do tego pliku,folderu.Może się znajdzie.


(Bzdura2) #4

Witam.

Jeśli zawiodą metody opisane przez poprzedników proponuję wypróbować program SystemRescueCd, którego można zainstalować na pendrivie. To niewielka wersja Linuxa, która zawiera menadżera plików. Wystarczy, że zamontujesz partycje z ukrytymi folderami i skopiujesz swoje ważne pliki.

http://www.sysresccd.org

Pozdrawiam.


(Obifunal) #5

Bardzo dziękuję za pomoc! Nie ściągałem żadnego programu, lecz kliknąłem prawym przyciskiem myszy na folder, następnie w "Przywróć poprzednie wersje"

i przywróciłem wersje folderu z przed 5dni. W folderze już są wszystkie pliki. DZIĘKUJĘ ZA POMOC.