Folder Locker 6.5.5 (Zablokowane pliki)

Witam, mam przeokropny problem. Nie dawno, ściągnąłem program do blokowania folderów hasłem, “Folder Locker 6.5.5”

Wszystko pięknie zaszyfrowałem,czy jakoś zablokowałem, w każdym razie musiałem włączyć program i wpisać hasło żeby włączyć coś z tego folderu.

Po około 10-20 minutach, postanowiłem jednak odblokować te foldery, więc pomyślałem, że jak odinstaluje program w trybie awaryjnym systemu Windows 7, wszystkie foldery zostaną tak jak dawniej.Niestety się myliłem i wszystkie pliki z folderu gdzieś zaginęły.Więc znowu zainstalowałem ten sam program i postanowiłem wejść w te folderu, ale przy próbie wyskakuje mi, żebym ten folder wyszukał, a następnie wpisał hasło. No z hasłem nie ma problemu, Tylko jak ja mam ten folder wyszukać, skoro go nie ma, bo jest zaszyfrowany/zablokowany lub ukryty. Wyszukać żadnego pliku się nie da, a tak się składa, że miałem tam bardzo ważny zapisany notatnik, z swego rodzaju hasłami, zapiskami i innymi BARDZO WAŻNYMI RZECZAMI.A więc proszę was, użytkowników tego forum, o pomoc w rozszyfrowaniu moich plików.

Z góry dziękuję,

Gconvi

PS. Jeżeli zły dział, to serdecznie przepraszam i proszę o przeniesienie.

Nie wiem czy to pomoże ale spróbuj przywrócić system sprzed zaszyfrowania plików. Jeżeli to nic nie da to czekaj na inne rady kogoś kto miał do czynienia z tym programem

W opcjach foldery zaptaszkuj “pokaż ukryte pliki” potem próbuj znaleźć.Jeśli to vista lub win7 to w menu start w wyszukiwaniu wpisz ścieżkę dostępu do tego pliku,folderu.Może się znajdzie.

Witam.

Jeśli zawiodą metody opisane przez poprzedników proponuję wypróbować program SystemRescueCd, którego można zainstalować na pendrivie. To niewielka wersja Linuxa, która zawiera menadżera plików. Wystarczy, że zamontujesz partycje z ukrytymi folderami i skopiujesz swoje ważne pliki.

http://www.sysresccd.org

Pozdrawiam.

Bardzo dziękuję za pomoc! Nie ściągałem żadnego programu, lecz kliknąłem prawym przyciskiem myszy na folder, następnie w “Przywróć poprzednie wersje”

i przywróciłem wersje folderu z przed 5dni. W folderze już są wszystkie pliki. DZIĘKUJĘ ZA POMOC.