Folder "Pobieranie" w dokumentach Vista - odzysk

Witam serdecznie forumowiczów. Przez przypadek skasowałem sobie folder “Pobieranie” z dokumentów użytkownika w Windows Vista. Moje pytanie brzmi: jak owy folder odzyskać (przywrócić go do dokumentów)? W grę nie wchodzi ręczne założenie nowego, ponieważ nie mam jak zmienić ikony na taką jak była w oryginale, przed usunięciem. Przywracanie systemu również odpada, bo system jest świeżo zainstalowany, a zanim zauważyłem, że folder zniknął, zainstalowałem już mnóstwo softu i teraz nie uśmiech mi się robić tego raz jeszcze.Proszę o wskazówki dotyczące odzyskania zguby.

Pozdrawiam i życzę udanych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych :slight_smile:

edit: 21:16

Problem rozwiązany. Dla tych, którzy mają podobny:

Kiedy stracimy jakikolwiek folder z dokumentów użytkownika, odpalamy URUCHOM i wpisujemy polecenie shell:downloads , przy czym w miejscu “downloads” podajemy nazwę (angielską) zaginionego folderu, którym w moim przypadku był właśnie folder “Pobieranie”. Następnie ENTER. Folder zostanie otwarty, a po jego zamknięciu, do dokumentów powróci pod anglojęzyczną nazwą i ze zwykłą ikonką. Aby przywrócić ikonę i polską nazwę, ściągamy ze strony: :arrow: << klik >> odpowiedni plik .ini, który następnie kopiujemy do żądanego folderu i ukrywamy. Gotowe! :slight_smile:

PS. Warto szukać w google wpisując nie tylko polskie zapytania :slight_smile: