Folder "Task" - WIN7

Bez owijania w bawełnę, chciałem usunąć pliki z folderu Temp (w WIN 7), ale przez pomyłkę wszedłem do folderu Task i usunąłem z tego folderu zawartość. W zasadzie nic się nie dzieje, ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ na działanie systemu, więc…

  1. Czy pliki w folderze były ważne dla normalnej pracy, czy przez to nie ma jakiejś luki w systemie itp?

  2. Do czego wg jest ten folder i pliki w nim?

Z góry dzięki.

W windowsach jest opcja ustawiania zadań do wykonania przez system o określonej godzinie, danym dniu i z odpowiednią częstotliwością. W tym folderze wszystkie te dane są trzymane lecz są to pliki generowane automatycznie lub dodawane przez użytkownika więc usunięcie ich nie powinno sprawić wielkiego kłopotu.

W angielskiej wersji systemu te pliki odpowiadają aplikacji: “Task Scheduler” a znajdziesz go w: Akcesoria ->Narzędzia Systemu

Usunięcie tych plików nie będzie miało wpływu na działanie systemu

pozdrawiam

po pierwsze od usuwania folderów temp są programy np taki Ccleaner albo Odkurzacz

ten folder jest od Usługi Harmonogram zadań

myślę że powninien dobrze działać ale np defragmentacja automatyczna została wyłączona i inne programy co były w niej zapisane też mogły zostać wyłączone