Foldery na nagranej płycie widoczne ze skrótem IE

Gdy odpalam płytę nagraną w Nero to na miniaturach lub ikonach, (na wszystkich rodzajach widoków) folderów widnieje skrót IE. Dzieje się to tylko na moim kompie, gdy odpalam tę samą płytę na innych kompach widok jest ok. Dodam,że mam oryginalnego tak Xp jak i Nero. Może to kwestia ustawień ale niestety nie wiem których.

A czy na dyskach foldery mają normalne ikony?

Tak są normalne ikony, nie ma na nich żadnego skrótu IE. Szukałem w różnych ustawieniach w Nero i w innych ale nie daje rady z tym nic zrobić. Z niecierpliwością czekam na jakieś propozycję.

Z menu->widok->dostosuj ten folder w środkowej części Masz sekcję Obrazy folderów. Kliknij przycisk Przywróć domyślny.

No niestety to nic nie dała, dalej wyświetla się ten … :x skrót IE. Ale dzięki za chęci. Może jeszcze ktoś coś wymyśli.

Spróbuj może odzyskiwanie systemu sprzed zmiany ikon. Niestety nie podpowiem, gdzie to można ręcznie zmienić w rejestrze.

Ja nie zmieniałem ikon systemu pisałem o zmianie w “widoku folderu” i w nim zmiana na różne opcje widoku np. miniatury, szczegóły itd.