Foldery z filmami

Witam!

Mam pewien problem i kompletnie nie mam pojęcia jak go naprawić.

Zawsze gdy otwieram jakikolwiek folder, w którym znajdują się jakieś filmy wyskakuje mi błąd.

Zanikają wtedy wszystkie ikony na pulpicie i po kilku sekundach wszystko wraca do “normy”(wyłączają się wtedy wszystkie aplikacje i zamykają się wszystkie pliki i foldery)

Proszę o pomoc.

Dzieje się tak, ponieważ są wyświetlanie miniatury każdego z filmu, a jak ma się - powiedzmy - niezaspecjalny sprzęt, to może wywalać. Możliwe, że wina kodeków. Po prostu nie używaj widoku Miniatury. Mam taki sam problem, ale z plikami .jpg

A znikające ikony i zamykanie wszystkich aplikacji jest powodowane przez błąd explorer.exe (Eksplorator Win)

Tak się składa że komputer jest nowy.Mam go od prawie roku, więc to chyba nie wina sprzętu.

Pisząc “niezaspecjalny” miałem także na myśli zasyfiony system :slight_smile:

Raczej dbam o porządek systemu. Około miesiąca temu dysk był całkowicie formatowany.

Mam windows xp professional.

A jakie kodeki zainstalowałeś?

Wszystko fajnie tylko napisz ile jest tych filmow w katalogu ?? Czy jest ich np 100 000 000 i maja po kilka mb czy tylko kila siedemsetek. XP slabo radzi sobie z duza iloscia malych plikow i to na kazdym sprzecie. Wgraj sobie SP3 podobno troche lepiej dzialaja operacje na katalogach. Proponuje tez przeskanowac system antyvirem.

Pobierz ten FIX

następnie go uruchom, ewentualnie prawoklik > scal

Po czym dla pewności zresetuj kompa. Powinno zadziałać.

mam po kilka siedemsetek tylko

te mniejsze raczej normalnie chodza