Fonik z wi-fi i bajerami :)

Witam :slight_smile:

Mam do Was pytanie :smiley: chciałbym zakupić jak już wspomniałem w temacie jakiś fajny fonik, koniecznie z wi-fi :smiley:

Moje podstawowe wymagania to :

-Wi-fi

  • 3G

  • duży wyświetlacz ( większy niż 2 cale jaki to miałem w k800)

  • Bluetooth

  • Radio FM

-GPS

  • HSDPA ( fajnie by było ale nie musi być koniecznie)

  • Aparat conajmniej 5mpx z auto focusem i flashem

  • system operacyjny

  • tuner TV ( niekoniecznie ale fajnie by było :smiley: )

Najważniejszy dla mnie ( oprócz wi-fi) jest dobry aparat ( musi być lepszy niż w K800 8) ) i system operacyjny ponieważ fon będzie używany w zamian za cyfrówke i jako przenośny odbiornik internetu :smiley: chciałbym na niego wpakować parę aplikacji typu utorrent czy GG :smiley: Ekran może być dotykowy może nie być może to być slider ale nie musi, w tym względzie nie mam wymagań :smiley:

Jak narazie najbardziej interusuje mnie omnia ale słyszałem że aparat w omni jest marny w porównaniu do k800 a z kolei N96 ponoć jest “syfiasta” i marnie z aplikacjami na nią :?

Chciałbym żeby fonik miał jeszcze oprócz ww parę bajerów mniej lub bardziej przydatnych typu akcelerometr :smiley:

A cena :? … narazie to nieistotne, nie będę kupował nowego chyba że nadaży się mega okazja :smiley:

W takim razie co możecie polecić :?:

Bez radia i tunera do może być HTC Kaiser, Diamond.

Tuner to masz tylko w chińskich telefonach na dwie karty SIM.

HTC nie mają w ogóle wbudowanego radio obojętnie jaki model.

Lub HTC Touch HD.

zapomnij, nawet n95 nie ma lepszych fotek niż k800 :wink:

jak wifi to ekran musi być dotykowy i musi być QWERTY (jedynie kiedy nie musi to w przypadku iPhone bo tam klawiaturka ekranowa jest naprawdę wygodna)

moje propozycje: iPhone 3G, HTC Touch Pro i to tyle :stuck_out_tongue: HTC Touch HD nie ma fizycznej QWERTY a na dotykowej ciężko szybko pisać :wink:

Samsung i8510 INNOV8

Nokia N82