Foobar 2000 + ColumnsUI

Witam. Nie wiem w jakim dziale to umieścic wiec daje tutaj. Otóz mam foobara 2000 v0.8.3 i kiedy próbuje zainstalowac do niego dodatek columsUI to mi wyswietla zebym zrobił upradge systemu do wersji SP2, a nie moge sobie na to pozowlic bo mam za słabego kompa, wiec czy jest jakaś starsza wersja tego dodatku ?? aha próbowałem z najnowsza wersja foobara to samo :(:frowning:

Nie ColumnsUI działa tylko z Service Pack2.

Kurcze, a jest cos innego co daje podobne efekty ???

czy jestem skazany na standark i nie mówcie mi o fool_looks bo to mi sie nie podoba :slight_smile:

Nie ma nic ciekawszego opróc ColumnUI oraz foo_looks :frowning:

Jezeli chodzi o słaby komputer, to jezeli zintegrujesz SP2 z płytą XP nie poczujesz żadniej róznicy :?

Sam działałem na słabym komputerze z 128 mb pamięci ram i chodziło OK.

ColumnsUI na tą wersję nie wymaga żadnego SP.

Czy aby na pewno pobrałeś CUI na odpowiednią wersję foo ?

Pobierz ją z tego źródła. :slight_smile:

txn Bunio działa, jest w preferencjach ale wyglad samego pleyerka sie nie zmienił prosze powiedz mi co mam ustawic zeby efekty był taki jak w nowszej wersji bo się pochlastam :frowning: :slight_smile: ;/

http://metrixmetal.com.pl/foobar2000/fo … .php?t=431

Bunio , dzięki Ci chłopie teraz mój foorbar wyglada tak zajefajnie :):slight_smile:

Zapraszam na pifko :):_)

mój foo:

schowek016kc.th.jpg

Jezeli chcesz mieć okładke z AlbumArt, to do folderu gdzie znaduje sie album/piosenka daj zdjecie okładki o nazwe folder i roserzeni PNG.

dzieki dzieki juz z robiłem i niekoniecznie musi być z rozszerzeniem .png ponieważ .jpg też czyta

Najnowsza wersja AlbumArt u mnie nie czyta :frowning:

Pewnie posiadasz wersję v0.9 ?

Tak, dlatego sądziłęm ze wersja pod 0.8 czyta tylko PNG :?