Foobar - JetAudio

Co lepiej używać do odtwarzania muzyki ?

Foobar2000

i JetAudio

głownie, chodzi mi to to w czym można głowśniej odtwarzać bo na tym mi najbardzxiej zależy :slight_smile:

sam go uzywam więc Ci go polece. Świetna jakośc dźwięku. Odtwarza głośno, małe zużycie pamięci. ==> jetaudio to najlepszy wybór

aju, a czy możesz mi napsiac, gdzie znajde spolszczenei bo go na voratlu nie widze, mozę dlatego że szybko przeglądałem… i kiedys miałem jetaudio taki fajny skin tylk oniue wiem ja ksie nazywał - ale to sobie poszukam

a możesz mi jeszcze napisać jak nagrywac audycje z radia internetowego i słuchac radia :>

Foobar niestety jest po angielsku ale nie sprawi ci trudnosci jego obsługa :roll:

Spolszczenie i skórki znajdziesz na oficjalnej stronie… http://www.jetaudio.com/

Jak słuchać radia? podajesz adres i zatwierdzasz wybór… ewentualnie uzywasz wyszukiwarki, która podaje adresy do takich stacji, które akceptuje JetAudio.

http://www.shoutcast.com/

a jak nagrywać audycje?

uzywasz opcji recording/nagrywaj, wybirasz źródło dzwieku i uruchamiasz nagrywanie…

foobara ? nie, mam go pól roku, ale jak wieże ustawie na 20/30 to mi gra tak jak miałbym winampa i wirze na 10/30 <— głośność wieży

a jak w foobarze ustawie na wieksza głośność to do dupy jest jakoś ; [

btw: mam spolszczenie jest na vortalu

spolszczenie

jetaudio

A ja polece Foobara. JetAudio to “kobyła” i służy do wielu zastosowań. A jeżeli ktoś chce głównie słuchać muzki, to Foobar mu w zupełności wystarczy. Nie wspominając o rozmiarze.

No i niedlugo ma się pojawić nowa wersja Foobara.

hmmm…

jetaudio zabiera 5 mb ramu wiecej niz foobar :slight_smile: ale lepsze basy sa :>

głośność taka sama

ale nie wiem jak w jetaudio nagrywac audycje z radia internetowego ![;

Najpierw o to pytałeś. Więc się zdecyduj. Teraz bowiem widzę, że szukasz kombajnu. Więc JetAudio jak najbardziej.

Co do nagrywania, stefe już Ci napisał:

Pyra

tak jak pisałem na PW => wciśnij w oknie głównym kombinacje ctrl+3. Co CO prawda nie bawiłem się tym zbytio ale to właśnie chyba o tą fukcję Ci chodzi.

Na tak postawione pytanie odpowiedź jest jasna…