Foobar - radio internetowe


(JARO 33) #1

Czy wie ktoś jak słuchać radia internetowego przez Foobara.


(p19koz) #2

Foobar 2000 to zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Zaawansowany ale tylko odtwarzacz, pozbawiony skór, wizualizacji i innych bzdetów potrzebnych do "oglądania" muzyki. Zważ na wagę instalatora 1.6 MB. Brak w nim także możliwości słuchania radia. Możliwe ale mało prawdopodobne, że istnieje do tego odpowiednia wtyczka, ale to mało prawdopodobne. Poszukaj tu:

http://www.hydrogenaudio.org/forums/ind ... SF&s=&f=28

A do słuchania radia polecam darmowy i chyba najlepszy Screamer Radio


(Zbysiek4) #3

Można przez foobara. Wystarczy tylko otworzyć program za pomocą którego będziesz słuchał, wybierasz Foobara i słuchasz radia :slight_smile: I nie potrzeba żadnej wtyczki. Pozdro. Miłego słuchania. :slight_smile:


(p19koz) #4

Zbyniek napisał

Chodzi Ci wchodzisz na stronę radia tam wybierasz iż chcesz słuchać, a jako odtwarzacz wybierasz wspomnianego Foobara. Dobrze zrozumiałem. Bo jeśli tak to znajdywanie nowych stacji to niezła zabawa.

Ja dalej pozostaje Przy starym i dobrym Screamer Radio


(Viliae) #5

Witam

Emm, a główka nie boli? Radio można słuchać, tyle tylko, że musisz znać adres stacji radiowej, oczywiście są wyjątki (radia które można słuchać tylko na WMP), ale i do tego powstaje wtyczka.

Żeby słuchać radia w foobarze naciskamy ctrl+u (file :arrow: add location)

i w okienku, które wyskoczy wpisujemy adres do playlisty np.: http://www.di.fm/aacplus/djmixes.pls (tak, tak, winamp też pobiera playlisty :stuck_out_tongue_winking_eye:).Naciskamy play i muzyka gra.


(Zbysiek4) #6

Niekoniecznie. Pobierasz na dysk plik do radia, a potem przenosisz go do foobara :stuck_out_tongue: I gra muzyka :stuck_out_tongue: Pozdro


(Wojtek Leziak) #7

Tudzież pobierasz sobie plug-in'a do lastfm

http://www.unkempt.co.uk/fb2k/foo_lastfm_radio.html

i słuchasz muzyki jakiej zapragniesz;]


(Rykendo) #8

Posiadam najnowszą wersje tego programu i nie mam problemów z słuchaniem audycji internetowych, nawet tych w aac+.