Foobar - zapisanie wielu playlist do jednego pliku

W foobarze możemy mieć wiele z zakładek z playlistami. Czy jest jakiś sposób na zapisanie takiego “zestawu” do jednego pliku?

Używam foobara od lat, ale za chiny ludowe nie wyznaję się w tej całej jego filozofii wtyczek interfejsu, nie mam pojęcia czym się różni ColumnsUI od… no właśnie, nawet nie wiem jak się te inne nazywają :slight_smile:

A dlaczego o tym piszę? Bo właśnie przed momentem zrobiłem u siebie taki eksperyment: W okienku Playlists (Listy odtwarzania) zaznaczyłem ich kilka, potem PPM i Contens -> Save as new playlist. I działa! Niestety nie mam pojęcia jak bym to zrobił w innej konfiguracji foobara albo innym ułożeniem elementów okna programu.

W columnsUI nie widzę takiej opcji, nawet nie mam możliwości zaznaczenia kilku playlist.

Do jednego to nie wiem, ale możesz skopiować sobie gdzieś zawartość folderu C:\Users\KONTO_UZYTKOWNIKA\AppData\Roaming\foobar2000\playlists

U mnie wygląda to tak:

370e357b7bf72a4bm.jpg

Dawno to było, ale o ile pamiętam, to te karty/zakładki zrobiłem sobie sam (View - Layout - Enable editing mode)