Foobar2000 - nie odtwarza

Witam!

Posiadam Foobara 2000 i nie odtwarza on plików muzycznych poprzez dwukrotne kliknięcie, włączenie poprzez menu kontekstowe, przeciągnięcie do playlisty - po prostu brak reakcji. Działa jedynie z opcją “otwórz za pomocą”. System po formacie, wcześniej działało wszystko na tym samym systemie. Sterowniki od karty dźwiękowej najnowsze. Program reinstalowałem, a WMP działa okej. Macie jakieś pomysły?

Dzięki!

Czy pliki audio są skojarzone z Foobarem ?,Otwórz za pomocą->Wybierz program->Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików i wybierasz Foobar’a

@up to raz.

Dwa, czy w foobar2000 masz jako domyślną opcję Enqueue (kolejkuj), czy Play (odtwarzaj)? Bo od tego to chyba będzie zależało.

Będąc w programie wciśnij CTRL+P, czyli ustawienia :arrow: w lewej kolumnie opcja Shell integration :arrow: odznacz opcję Set “Enqueue” as default action. To również może pomóc. :slight_smile:

Pliki były skojarzone z Foobarem, klikałem również PPM i “Play in Foobar”, więc to nie to :?

Właśnie mam Winampa i wszystko działa w porządku, ale wkurza mnie interfejs. Macie jeszcze jakieś pomysły?