Foobar2000 nie uruchamia pojedynczych plików

Mój problem polega na tym, iż nie mogę za pomocą foobara otworzyć pojedynczych plików (klikając zwyczajnie 2 razy). Muszę uruchomić najpierw włączyć sam program, a dopiero później z menu wybierać “Open”. Ponowna instalacja nie pomogła. Może miał ktoś podobnym problem? Mój system to Win 7 x64.

Przykładowe rozwiązanie problemu: Start->Panel Sterowania->Programy->Programy domyślne->Ustaw programy domyślne->foobar2000->Ustaw ten program jako domyślny

Mało precyzyjnie opisałem problem. foobar jest ustawiony jako domyślny program dla plików muzycznych, jednakże po kliknięciu na plik nic się nie dzieje.

Prawym przyciskiem na plik muzyczny otwórza za pomocą - zaznaczyć opcje zawsze używaj wybranego programu …

Pozdrawiam.

miałem to. O ile dobrze pamíętam są do tego opcje. Poszperaj w konfiguracji. Dla dwukliku ustaw automatyczne odtwarzanie coś w ten deseń. Pewnie ustawione kolejkowanie. Jak nie znajdziesz, to przeinstaluj kasując folder ustawień

Niestety, nie mogłem znaleźć tej opcji. A przy odinstalowywałem przy użyciu Revo Uninstaller, więc raczej wszystkie foldery zostały usunięte. Dodam, że przy wybraniu opcji “Play in foobar2000” również nic się nie dzieje.