Foobar2000 nie uruchamia pojedynczych plików

(zgredzio) #1

Mój problem polega na tym, iż nie mogę za pomocą foobara otworzyć pojedynczych plików (klikając zwyczajnie 2 razy). Muszę uruchomić najpierw włączyć sam program, a dopiero później z menu wybierać "Open". Ponowna instalacja nie pomogła. Może miał ktoś podobnym problem? Mój system to Win 7 x64.

(system) #2

Przykładowe rozwiązanie problemu: Start->Panel Sterowania->Programy->Programy domyślne->Ustaw programy domyślne->foobar2000->Ustaw ten program jako domyślny

(zgredzio) #3

Mało precyzyjnie opisałem problem. foobar jest ustawiony jako domyślny program dla plików muzycznych, jednakże po kliknięciu na plik nic się nie dzieje.

(skandyn) #4

Prawym przyciskiem na plik muzyczny otwórza za pomocą - zaznaczyć opcje zawsze używaj wybranego programu ...

Pozdrawiam.

(Danielm86) #5

miałem to. O ile dobrze pamíętam są do tego opcje. Poszperaj w konfiguracji. Dla dwukliku ustaw automatyczne odtwarzanie coś w ten deseń. Pewnie ustawione kolejkowanie. Jak nie znajdziesz, to przeinstaluj kasując folder ustawień

(zgredzio) #6

Niestety, nie mogłem znaleźć tej opcji. A przy odinstalowywałem przy użyciu Revo Uninstaller, więc raczej wszystkie foldery zostały usunięte. Dodam, że przy wybraniu opcji "Play in foobar2000" również nic się nie dzieje.